• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Arda Kural İlk kez Açıkladı: 23 Yaşında Evlendim, Çocuğumu Göremiyorum

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
ilk-kez-anlatti-evlendim-bosandim-cocugumu_9675445_82.jpg

23 yaşında başından bir evlilik geçtiğini ve evlendiği kişinin de 7 yaşında kızı olduğunu belirten Arda Kural, "Anlaşamayıp ayrıldık. Şimdi çocuğu bana göstermiyor" dedi.

Yakalandığı şizofreni hastalığından kurtulan Arda Kural setlere geri döndü. Yerli Leonardo Di Caprio olarak anılan Arda Kural yeni filminin heyecanını yaşıyor.

ÇOK KONUŞULACAK İTİRAF

2 Haziran'da yanı bu cuma vizyona girecek filmi için heyecan yaşayan Arda Kural, Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

23 YAŞINDA EVLENMİŞ

23 yaşında başından bir evlilik geçtiğini belirten Kural, "Evlendiğim kişinin 7 yaşında bir kızı vardı. Ona babalık etmek istedim. Daha sonra anlaşamayıp ayrıldık. Bana çocuğu göstermedi. Çok istedim görmeyi ama göstermedi" şeklinde konuştu.

35 yaşındaki oyuncu yakın zamanda kendi yazdığı sinema filmini de çekmeye hazırlanıyor.