• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Arkadaşlar Merhaba

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
bu şey değil mi ya
tanışalım kaynaşalım bölümünde açılan konuda muhabbet döndürüyoruz diye ayar yediğim konu hggsfghfkl

kargotakip

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
570
bu şey değil mi ya
tanışalım kaynaşalım bölümünde açılan konuda muhabbet döndürüyoruz diye ayar yediğim konu hggsfghfkl
Evet. Okudum dakikalarca güldüm. Gülerek yazıyorum. Tekrar okuyup tekrar gülüyorum. :) Teşekkür ediyorum samimiyetinize. Sanırım bi zaman kayması yaşadınız. Yada aşırı yorgunluk var. Mutlaka dinlenmelisiniz. Ayar ne demek. Asla. Arkadaşlar size şaka yapmıştır. Sizler eskiden beri tanışıyorsunuz. Dolayısı ile şaka yaptıklarını düşünün ve istirahat edin. Dinlenin.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Evet. Okudum dakikalarca güldüm. Gülerek yazıyorum. Tekrar okuyup tekrar gülüyorum. :) Teşekkür ediyorum samimiyetinize. Sanırım bi zaman kayması yaşadınız. Yada aşırı yorgunluk var. Mutlaka dinlenmelisiniz. Ayar ne demek. Asla. Arkadaşlar size şaka yapmıştır. Sizler eskiden beri tanışıyorsunuz. Dolayısı ile şaka yaptıklarını düşünün ve istirahat edin. Dinlenin.
yooo tanışmıyoruzz :honk: anca laf sokuşuyoruz ghfgfhk
bildirim gelince şey ettim yoksa zaman kayması yaşama şansım olsa gelip burada mı harcardım sence :honk: