Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arkadaşlar pc alıcam 4000tl bütçe var toplama mı yapayım yoksa hazır mı alayım

3tki

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    60
  • MFC Seviyesi

arkadaşlar pc alıcamda toplama mı yoksa hazır mı alayım bilemedim

TRue

Kimsin ''SEN,, ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    7,424
  • MFC Seviyesi

Toplama yap ama dikkat et çakışma olmasın entegre iyi olursa toplama emekli eder , yok eğer düzgün dizilim yapmazsan kanser eder :D

3tki

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    60
  • MFC Seviyesi

Toplama yap ama dikkat et çakışma olmasın entegre iyi olursa toplama emekli eder , yok eğer düzgün dizilim yapmazsan kanser eder :D
eniştem bu bilgisayar işlerinden anlıyor ona sorduk bilgisayarcı arkadaşı varmış ona da sorucakmış bakalım hayırlısı :D

TRue

Kimsin ''SEN,, ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    7,424
  • MFC Seviyesi

Ben bilmem abi türkü sesi duyarsan yakında şaşırma :D

RuHuMDaKiöKüZ

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    3,490
  • MFC Seviyesi

Toplama pc alman daha mantikli lakin birilerine gerek yok. Git vatana, bütçeni söyle onlar sana en uygun makineyi dizer dostum.

Ayamutura

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    2,710
  • MFC Seviyesi

Toplama pc alman daha mantikli lakin birilerine gerek yok. Git vatana, bütçeni söyle onlar sana en uygun makineyi dizer dostum.
Üye @RuHuMDaKiöKüZ ,Vatan Bilgisayarı önermiş, konu açan üyeye .....Ama ben kesinlikle Vatan Bilgisayardan uzak durmanı tavsiye ederim.Adamların sattıkları mallarının %70'i "SORUNLU".....

Sen en iyisi, Sabancı Gruba ait, en iyi teknoloji marketi olan TEKNO-SA'ya gitmelisin.Adamlar sattıkları malın sonuna kadar arkasında duruyorlar (Teknosa Garanti Olayı )

Üst Alt