• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Armas'lı Günler:D

Konular
22
MFC Puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 100

Forum Geveze üyelerine yeni bir hizmetimiz daha :D

kısmetiniz mi kapandı veya size nazar değdiğini mi düşünüyorsunuz hiç üzülmeyin Armas bi kurşun döker herşey yoluna girer :D

fala mı baktırmak istiyorsunuz mesafeleri dert etmeyin içtiğiniz kahvenin fotoğrafını çekip gönderin ceren sizin için yorumlar :D

sevdiğinizle aranız mı bozuk, hayatta istediğiniz hiç bir şey yolunda gitmiyor mu bi tavsiyeye mi ihtiyacınız var artık buraya yazın sizler için yorumlar yapsın ceren :D

açılışımıza MrLegend , StigmatA , Asia , Liya Lost siz değerli büyüklerimizi, yöneticilerimizi bekleriz :D

Not: bu yeni hizmetimiz ilk günler sizler için ücretsiz olup daha sonra müneccim hanım yoğun olduklarından dolayı benim hesap numaralarıma tahsilatları yapabilirsiniz ayrıca fatura istemezseniz %15 indirimli :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Nedir bu konu yaa :D Offf Kerem senden beklemezdim şaşırtıyorsun beniii :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Kerem doğru yoldasın aynen devam :D Forum harbiden dadlandı :D Seviyorum sizi iyi ki varsınızzzz :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Armas fallar bedava olsa ne olacak, falına baktıracak bişey olmadıktan sonra :D
Liya beni sev kendini herşeyi sev :D
MrLegend abi utanın işte, ben bu hallere düşecek insan mıydım :( :p

Konular
22
MFC Puanı
0
Armas ben seni düşünüyorum sen yoğun olduğun için bu işleride birinin yapması lazım ben kendimden fedakarlık yapıorum ama değerimiz bilinmio işte :D
Armas Liya Lost hayırdır bayanlar konuyu yine sevgi tomurcuğuna çevirdiniz :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Depresyondayımmmm unutuldummmmmm yaaa :(

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hmm ok Kerem harbiden hmm ok yani!

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
MrLegend durum bu kadar mı vahim yaa :D Ben bi koşu intihar edip geliyorum abi :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Abi şimdik şöyle oluyor; canım sıkılıyor yaa hiç bişeye hevesim kalmadı zaman farkı beni ha öldürdü ha öldürecek. Neyim eksik derseniz psikolojim şu an iptal, arkadaşım yok hava çok soğuk kendimi odaya kapattım ve ölmeyi bekliyorum. Sanırım evet durum vahim.. :D