• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Hoytt noliy burda :D Kolibandı beleşe imza yok demedim mi bacanak :D yaw dedim bunlar üşüşcekler basına boşa meenjer olmadık demi :D lütfen Lydia hanım sıraya gecip 50 TL lik fiş kesitirp sıraya girin öyle imzalayacak ortagım kitabını :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Bitmesini hiç istemiyordum ben ama :s64
Çok eğlendik emeğine sağlık Kolibandı, hikayenin olay örgüsünden insanların repliklerini kadar her şey harikaydı =)
Sonu da çok güzel bitti zaten kod adı C'den bağlantıyı kurmanız lazımdı :honk:
Herkes herkesin arkasından iş çevirdi :s63 Hikayenin en sevdiğim yanı herhalde bu oldu. :D Sürprizlerle doluydu. Çok şaşırdığım kısımlar oldu. Sezen'in bizi kaçırması, LiyA'nın abisini öldürmesi...
Dediğim gibi kurgu harikaydı ve okurken çok eğlendik :gulumse

MonteKristo bende şaşkınım :) o kadar hoş ve güzel yazılmış ki, katil olmak bile hoşuma gitti:)
Sezen ben akıllı davrandım telif hakları bende :kiskis
Bitmesini bende istemedim ama yenileri gelecek inşaallah:) eğlenmeye ve heyecanlanmaya tam hız devam:)

Ros

Konular
12
MFC Puanı
4,580
Bunu Evde Müsait Bir Zaman Okuyacağım Agatha Christie Romanlarını Aratmayacak Gibi Görünüyor : )