• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aşık Olmak İçin En Uygun Gün Hangisi?

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Aşık Olmak İçin En Uygun Gün Hangisi?

The Sun Gazetesi zam istemek, sigarayı bırakmak gibi insan hayatını etkileyen kararları vermek için ideal günleri sıraladı... Patronlar çarşamba günleri daha anlayışlı ve önerilere daha açık oluyor. Zam istemek için ideal gün Çarşamba, en kötü gün ise pazartesi.

Pazartesi: Kalp krizinden ölme riski, diğer günlerden daha yüksek. Uzmanlara göre pazartesileri stresten uzak durmak şart. Araştırmaya göre pazartesi başlanan diyetler salı son buluyor.

Salı: Yapacaklar listesini hazırlayın. İnsanların en üretken günü.

Çarşamba: Zam istemeyi düşünüyorsanız tam zamanı. Ayrıca bugün aşık olabilmeniz için en ideal gün. ABD'de 8 bin bekar kişi üzerinde yapılan araştırmada, çarşamba günlerinin yeni tanışılan biriyle buluşmak için en ideal gün olduğu belirlendi. Buluşma iyi geçerse iki gün sonra yani cuma günü çiftler, ikinci kez bir araya geliyor çoğu zaman uzun bir ilişkinin temelleri atılıyor.

Cuma: Sigarayı bırakın. ABD'de yapılan araştırmalara göre hafta sonu tatilinin getirdiği enerjiyle sigara tiryakileri bu alışkanlıklarından daha kolay kurtuluyor. Bunun için sigarayı bırakmada en ideal gün cuma.

Cumartesi: Fazla alkol almayın. Cumartesi günleri aşırı alkol tüketimine bağlı kazalarla hastanelere başvuranların sayısı, diğer günlere oranla %70 daha fazla. İngiltere'de yapılan araştırmada, cumartesi günleri doğan çocukların ileride daha başarılı oldukları belirlendi.

Pazar: Yemeğe çıkın. Pazar günleri evde yemek yapmanın stres seviyesini aşırı derecede yükselttiği belirtildi. Bu yüzden en iyisi, pazar günleri dışarıda yemek.

Konular
14
MFC Puanı
170
bak çarşamları niye seviyorum diyordum bana nereye gittiği beliriz saçma bi haftanın ortasını hakretlendirmekten ibaret olan lanettayn bi gun gibi gelirdi ama demekki her çarşamba asık olucaz :D ben demiyorum bilim diyor sonra ayran gonullusun demesin kimse bana :)