Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aşk Acısı Nasıl Diner?

Volkan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Ayrılık acısı hayatınızı mı kararttı? Aradığınız kişinin o olduğunu sanmıştınız ama siz istemediğiniz halde ayrılmak zorunda kaldınız. Üzülmeyin, yalnız değilsiniz. Ayrılıklar hep acı verir ve zaman en iyi ilaçtır. Yaşamakta olduğunuz bu sürecin 'geçici' olduğunu bilmelisiniz. İnsanlara yardımcı olmak isteyen medyum ve tarot okuyucusu Brenda, ayrılık acısı çekenlerin bu sıkıntılı süreci mümkün olduğunca çabuk atlaması için ;

Çok gerekmedikçe ayrıldığınız kişiyle konuşmayın. Ayrıldığınız kişiden çocuğunuz varsa veya aranızda henüz kapatmadığınız parasal ve maddi konularınız vs. o kişiyle (sadece bu konuları konuşmak amacıyla) temas kurabilirsiniz. Ama ortak arkadaş ve dostlarınızla sohbetlerinizde bile o kişiden bahsetmeyin. Ortak sosyal çevre nedeniyle aynı ortamlara girmeniz gerekiyorsa, nazikçe selamlaşmak dışında o kişiyle yalnız kalmayın ve konuşmayın.

Hediyeler, notlar, mektuplar vs. Bunları ayrıldığınız kişiye geri vermeyin. Maddi değeri olmayan eşyaları atın. Satılabilecek olanları (giysiler vs) satın veya hayır kurumlarına bağışlayın. Hiçbir koşulda bunların size geri gelmeyeceğinden emin olun.

Zor zamanlarda arkadaş desteği önemlidir. Ama arkadaşlarınızı ağlama duvarına çevirmeyin. Onlarla birlikte yapacağınız başka etkinlikler sizi oyalayacaktır.

Çivi çiviyi söker diyerek hemen başkasıyla ilişkiye giren insanlar vardır. Ama bu yanlıştır! Başka insanlarla tanışmak tamam ama başka insanlarla duygusal ve cinsel ilişkiye başlamak için çok yanlış bir dönemdesiniz. Kalbinizde ayrılık acısı varken doğru kişiyi bulsanız bile doğru ilişkiyi yaşayamazsınız.

Daha önce vakit ayıramadığınız için başka bir zamana ertelediğiniz bir şeyler yapın. Dans kursuna gidin, egzersize başlayın.

mayahanım

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    25
  • MFC Seviyesi

Allah yaşatmasın,henüz yaşamadım dinmez diye duydum...zamanla belki diyorlar...
Allahım ayırma bizi.

Volkan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Amin, Allah kimseye yaşatmasın, Yaşayanlarda bu paylaştıklarımı bir nebze olsun uygulasın yani..

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Ask acısı takmazsan biter abi :D takarsan gecenin bi yarısı aranın ustu acıkken gaza basarsın ertesi gun :D 40 derece atesle hasthne ye kaldırılşırsın :D aaa ben mi yok benim basıma gelmedi kedi soyledi :D

PoiSonGirL

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    35
  • MFC Seviyesi

Daha önce yasamadım, bilmiyorum ama zaman en iyi ilacmıs. Umarım yasamam, yasayan arkadaslarımı gördükce üzülüyordum:/ Hos aska inanmayan biri olarak ask acısının abartı oldugunu dusunuyorum.

Volkan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

gerçekten aşk acısı banada çok anlamsız geliyor, ancak bu toplumumuzda oluşan bir anatomi, ruh hali, yapı, karakter gibi bir olgu oluşturulduğuna inananlardanım. Kimisi kendisini kesiyor hatta öldürüyor, kimiside hiiç umrunda olmuyor. Çeşit çeşit tepki veren insanlar ile karşılaşmak mümkün bu konuda.

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Daha önce yasamadım, bilmiyorum ama zaman en iyi ilacmıs. Umarım yasamam, yasayan arkadaslarımı gördükce üzülüyordum:/ Hos aska inanmayan biri olarak ask acısının abartı oldugunu dusunuyorum.

Valla soyle diyim :D En buyuk askım anneme gerisi hikaye :D Annem geldi dün gece :D

Esinti

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

aboo bana sorun bana sorunnn geçmiyor geçmedi geçmez.zaman zaman zaman ah zaman beni de benden alsana :))))

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Dinmez .. kalır içerde ßiyerlerde..

Sosyete

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    188
  • MFC Seviyesi

Aşk acısının neden dindireyim ki, o da bana aşkımdan bir hatıra değil mi?
Boğazıma düğümlenir, kalbim acır acır, sessizlik bana hakim olur
Gözyaşım akamaz, akamaz olur
Ama dinmez, bitmez

Zaman, alıştırır yokluğunu; vazgeçirmesini öğretir.
Anlarız zamanla neler hissettiğimizi
Ve bir zaman gelir ki, aşk diye ağladığımız duygunun aslında aşk olmadığına karar veririz.

İşte o andır, yalanın baş harfi.

Teşekkürler konu için Volkan

Üst Alt