Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu, Show TV ekranlarından yayınlanan Evleneceksen Gel isimli evlilike izdivaç programının renkli kişilikleri olan Solmaz ve ona defalarca talip olan Kaan’ın rol alacağı bir diziden bahsediliyordu. Evleneceksen Gel programında bir hayli ünlenen bu çiftimize bir dizi teklifi yapıldı. Ayrıca*Evleneceksen Gellocasından da bir çok oyuncunun yer alacağı belirtiliyor.

Daha önce Ali Şan ve Çağla Şikel’in birlikte rol aldığı Cennet Mahallesi adlı dizinin yeni versiyonu Aşk-Roman oldu. Global Yapımın yapımcılığını üstlendiği, Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in başrollerde oynayacağı Aşk-ı Roman dizisinin çekimlerine başlandığı ve Ağustos ayında TV 8 ekranlarından hafta içi hergün yayınlanması bekleniyor.

Aşk-ı Roman Solmaz Çiroz Kimdir ?

1997 yılında İzmir Tepecik’te dünyaya gelen Solmaz Romen bir ailenin çocuğudur. 4 çocuklu bir ailenin çocuğu olan Solmaz’ın anne ve babası ayrıdır. Kendisi annesi ile yaşamaktadır. Özellikle kıvrak danslarıyla tanınmaktadır. Yay burcu olan Solmaz Evleneceksen Gel programında güzelliği ve dobralığıyla dikkatleri çekmiş ve bir çok talibi gelmiştir. Son olarak Kaan’a çıkma teklif etmiş ve iş nişana kadar gitmişti. Ancak daha sonra Kaan Solmaz’ın annesi tarafından istenmediğinden bir ayrılık yaşanmış ancak kısa süre sonra barışılmıştı. Anne krizi aşılmasa da gönüller birlikte atmaya devam etmektedir.


Aşk-ı Roman Kaan Güvenilir Kimdir ?

Evleneceksen Gel izdivaç programının yakışıklı adayı Kaan Güvenilir 27 yaşındadır. 1,84 cm boyunda ve 78 Kg ağırlığındadır. Başından hiç evlilik geçmeyen Kaan tekstil işiyle uğraşmaktadır. 9 kardeşi olan Kaan’ın anne ve babası ayrıdır. Bakımlı olması ve yakışıklılığıyla tüm ilgiyi üzerinde toplayan Kaan dizideki başrolü kaparak oyunculuk hayatına giriş yapmış oldu.

Dizibilgi
 
Üst Alt