Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aslan Burcu 28 Aralık Pazar

LiyA

HeP YeK HeP TeK . . .
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    5 Kas 2012
  • Mesajlar
    16,871
  • MFC Puanı
    6,477
  • MFC Seviyesi
Bugün kendinizi oldukça mutsuz hissedecek olur olmaz her şeyi eleştireceksiniz. Arkadaş ortamınızda eski yaşadığınız yerdeki dostlarınızı övmeniz yüzünden yalnız kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir arkadaşlık istiyorsanız duygularınızı saklamayı bilmelisiniz. Bugün ailenizden biri hakkında olumsuz şeyler duyabilir ve şaşırabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Sevdiğiniz insan artık size güveniyor ve gözü sizden başkasını görmüyor. Onunla ilişkiniz bu kadar iyi giderken ailesi ile ilgili olumsuz konuşmalardan kaçınmalısınız.

İş Yaşamı : Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan
hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.

Para Durumu : Parasal konularda fazla bonkör olmak yerine biraz çıkarcı davranın. Maddi konularda dostlarınızın size yapacağı yardım tekliflerini değerlendirmelisiniz. Bugün yapmanız gereken bir ödeme var.

Dikkat : Etrafınızda başarılarınızı kıskanan insanlar var. Özellikle arkadaş çevrenize karşı dikkatli olun.
 
Üst Alt