Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 Şub 2013
  • Mesajlar
    180
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

26 Şubat 2013 Salı - Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Dikkatinizi işlerinize odaklayacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Büyüklerinizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Ancak onların size engel olduklarını düşünmeniz mümkün. Olayları fazla zorlamayın ve bu arada kendi davranışlarınızı gözden geçirin. Alıştığınız davranış biçimini değiştirmeyi başarırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sanatçılar ve gösteri dünyasının ünlü kişilerinin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ciddi konuları ve büyüklerinizi önemsemeyen bir tavır içinde bulunmayın. Tabii onların sizi ciddiye almasını istiyorsanız...Aslan Burcu Genel Durum

Parasal konular günün ana temalarını oluşturacaklardır. Hayatınızın herhangi bir alanı ile ilgili maddi hususlarla ilgilenebilirsiniz. Bazı müdahaleler yapıp şartları daha da iyileştirmeniz mümkündür.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş faaliyetlerinizin kariyerinize yaptığı katkılardan daha çok bütçenize yaptığı katkıları ön plana alabilirsiniz. Süreçleri hızlandırıp projeleri hızlı biçimde sonuçlandırmak ve para girişini artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.
 
Üst Alt