• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Atınç ve Esra'nın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan 'Aşk' albümünde yer alan 'Söyle Sevgilim' isimli şarkısı, video klibiyle büyük beğeni kazandı.

Atınç feat. Esra’nın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk” albümünde yer alan “Söyle Sevgilim” isimli şarkısı detayları megaforum.com'da

Atınç & Esra – Söyle Sevgilim Şarkı Sözü Sözleri

Seni düne kadar şarkılarda şiirlerde Aradım durdum
Gizlensende nağmelerde yorulmadım vazgeçmedim aradım buldum
Sana öyle bağlıyım ki zincirler prangalarla
Git desende gidemem ki, ben sensiz olamam yaşamam artık..

Sen bana çok yakıştın.
Ben sana çok alıştım.
Tamamlandık böyle
Kim yıkar bizi söyle
Kim devirir bu aşkı
Söyle sevgilim söyle

Söz: Cavidan Balcı
Müzik: Atınç
Düzenleme: Hüseyin Kırkışoğlu
Yönetmen: Umut Karadağ
Mix & Mastering: Özgür Yurtoğlu

atınç & esra – söyle sevgilim, atınç & esra – söyle sevgilim şarkı sözü, atınç feat esra söyle sevgilim, atınç söyle sevgilim, atınç söyle sevgilim sözleri, atınç söyle sevgilim şarkı sözü, esra söyle sevgilim, esra söyle sevgilim sözleri, esra söyle sevgilim şarkı sözü, söyle sevgilim, söyle sevgilim sözleri, söyle sevgilim şarkı sözleri, Atınç & Esra Söyle Sevgilim, Atınç & Esra Söyle Sevgilim 2017, Atınç & Esra Söyle Sevgilim Lyrics, Atınç & Esra Söyle Sevgilim ŞArkı Sözleri, Atınç & Esra Söyle Sevgilim Şarkı SÖzü, Atınç & Esra Söyle Sevgilim SÖz, Atınç & Esra Söyle Sevgilim Sözler, Atınç & Esra Söyle Sevgilim Sözleri, Atınç & Esra Söyle Sevgilim SÖzü, Atınç 2017 ŞArkı Sözleri, Atınç ŞArkı Sözleri, Atınç Şarkı Sözü, Esra 2017 Şarkı SÖzleri, Esra Şarkı Sözleri, Esra Şarkı Sözü