Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Atomic Blonde [ 28 Temmuz 2017 ]

mum

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    3 Nis 2008
  • Mesajlar
    2,539
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

"Atomic Blonde" 28 Temmuz'da vizyona girecek.

Başrollerini Oscar ödüllü Charlize Theron, yeni nesil Charles Xavier'ımız, son olarak Parçalanmış ile karşımıza çıkan James McAvoy ve yeni nesil Mumya filminin nesillerdir süren uykusundan intikam isteğiyle uyanan mumya prensesi Sofia Boutella'nın üstlendiği yepyeni aksiyon filmi Atomic Blonde'dan Türkçe poster geldi.


Theron'u MI6'in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton karakterinde izleyeceğimiz film John Wick'in yapımcılarından ve ilk filmin ortak yönetmenlerinden David Leitch imzası taşıyor. Blonde, kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinen bir kadın ana karakteri odağına koyarak, adeta dişi bir John Wick edasıyla bizi aksiyona doymaya çağırıyor.


Lorraine Broughton MI6'in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin'e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine'in gelişi gizli kalmayacaktır. Tehlikeli suikastçı kısa sürede kendisine tuzak kurulduğunu anlar. Bunu yapan teşkilatın içinden biridir. Lorraine artık kendi hayatı ve değer verdiği herkes için bu tuzağın içinden kurtulmalı ve gizemi çözmelidir.


Atomic Blonde'un oyuncu kadrosunda ayrıca Toby Jones ve John Goodman gibi isimler de yer alıyor. Film, ülkemizde Chantier dağıtımcılığı ile 28 Temmuz 2017'de vizyona girecek!


Beyaz Perde

 
Üst Alt