Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Autron.inf(autoexec) Virüsü Nedir Ve Zararları Nedir ?

BoluBeyi

Hepinizin Canı Cennete ..!
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    24 Mar 2017
  • Mesajlar
    4,414
  • MFC Puanı
    2,927
  • MFC Seviyesi

Autron.inf(autoexec) Virüsü Nedir Ve Zararları Nedir ?

Büğün Sizlere Bilgisiyarlar İçin İllet Olan Bir Virüs Olan Ve Geçmesi İmkiansız Olan Autron.inf Virüsünden Bahsedeceğim.Aşağıdaki Yazılar Yardım Edecektir.

Bu Virüs Nedir ?

Bu Virüs E Postalara Veya Başka Rarlara Saklanarak Gönderilen Çok İnandırıcı Bir Virüstür.Size Uçak Bileti Olarak Yada Bir Programmış Gibi Kandırıyorlar.Bu Virüs Bir Exe Şeklindedir.Aşağıdan Linke Basıp Dosyayı İndirin Derse İndirmeyiniz.Bu Bir Autron.inf Virüsüdür.Bu Virüs Geçmek Bilmeyen İllet Bir Şeydir.İnternettekilere Bakıp Bu Çok Rahat Geçer Demeyin Neden Derseniz Bu Virüs Direk Windows Dosyasını Ve Bütün Yüklediğiniz Dosyaları Kapsıyor.Bu Dosyalar Saniyesinde .scr Dosyası Oluyor.Ve Dosyalar Silinmiyor Siliyorsunuz Ve Yeniden Yüklüyor Dosyalar Asla Ama Asla Silinmiyor Ve Ayrıca Dosyaları Açınca Ayrıca Klasör Açılıyor.Virüs Çok Kolay Dağılabiliyor Ve Yayılabiliyor.Taktığınız Her Diske Bulaşacak Ve Taki Değişene Kadar Geçmeyecektir.Ayrıca Virüsun Exesinde úçák bílétíńíź Gibi Garip Bir Yazı Olacaktır.Böyle Exeleri Açmayınız.
Bu Virüs Nasıl Görünür Hale Getilir ?

Bu Virüs Görünür Hale Getirilir.Ancak Görünür Hali Size Beladan Başka Bir Şey Açmayacaktır.Boş Boş Silimeye Çalışacaksınız Ancak Silinmeyecektir Hata Vericektir.Bir Kaç Dosyası Silinecektir Onlarda Yine Yüklenecek Bir Çözüm Olmayacak.Birde Görünür Halde Autron.inf Bütün Dosyaları Sardığı İçin Silindiği Gibi Windows Çökecektir Ve Bir Daha Açılmayacaktır.Bü Yüzden Görünmesine Gerek Yok Diye Düşünüyorum.
Bu İlletden nasıl Kurtulabiliriz ?
Bu İlleten Ancak Ama Ancak 2 Kere Formatla Kurtulabilirsiniz.Çünkü 1.cide Silinmemiş Olabiliyor.2 de Kesin Siliniyor.Silindiği Gibi Virüs Programı İndirirseniz Virüsten Kurtulacaksınız.
Bu Virüs Bize Ne Gibi Zarar Vericek ?
Bu Virüs Bütün Dosyalarınızı Kaplayacak.Bütün Flash Bellek Kamera vb Makinalara Girecek Ve Atılana Kadar Geçmeyecek.
 
Üst Alt