Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

AVG Antivirüs Yazılımları 2017 Sürümü Güncellendi

ReiS

 ‬
Co Admin
  • Üyelik Tarihi
    8 Ara 2012
  • Mesajlar
    17,179
  • MFC Puanı
    5,941
  • MFC SeviyesiYıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız AVG güvenlik yazılımları bilgisayarımızı birçok farklı tehditten korumaktaydı. AVG Antivirus Free ve AVG Internet Security yazılımları dünya üzerinde en çok kullanılan güvenlik çözümleri arasında yer alıyorlar. Ayrıca AVG PC Tuneup bilgisayarımızı daha verimli kullanmamıza yardımcı oluyor. AVG'nin yıllardır dünyanın en çok tercih edilen güvenlik yazılımlarını yayınlamaya devam ediyor olmasının sebebi ise firmanın güvenlik yazılımlarını her sene yeniliyor ve geliştiriyor olması. Bu sene de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi AVG güvenlik yazılımlarının yenilendiğini göreceğiz. Bu yazımızda AVG Antivirus Free 2017, AVG Internet Security 2017 ve AVG'nin bakım yazılımı olan AVG PC Tuneup 2017 bize neler getiriyor özetlemeye çalışacağız.

50 Adet AVG PC TuneUp'tan 1'ini Kazanmak için Kampanyamıza Katılmayı Unutmayın

AVG yazılımlarının 2017 sürümünde yer verilen yeniliklere geçmeden önce AVG Antivirus Free ve AVG Internet Security arasındaki farkı açıklamakta fayda var. Ücretsiz bir güvenlik çözümü olan AVG Antivirus Free size virüslerden korunabilmek için temel araçları sunuyor. Bu güvenlik yazılımı kullanarak bilgisayarınızdaki virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlı yazılımları tarayarak silebiliyorsunuz. Ayrıca size ziyaret ettiğiniz internet sitelerinin güvenli olup olmadığını bildiriyor ve potansiyel tehdit içeren e-posta eklerini engelliyor. AVG Internet Security ise daha kapsamlı koruma sunuyor ve internet üzerinden gelen tehditleri önlemek için özel araçlara yer veriyor. AVG Internet Security'nin şüphesiz ki en önemli özelliği sahip olduğu güvenlik duvarı. Bu güvenlik duvarı bilgisayarınızın internet üzerinde yaptığı veri trafiğini sürekli izliyor, gelen ve dışarı giden bağlantıları kontrol ederek size bilgi veriyor. Bu sayede bilgisayarınıza dışarıdan izinsiz erişim yapılmaya çalışıldığında haberdar olabiliyor ve bu tehdidi durdurabiliyorsunuz. AVG Internet Security sizi fidye yazılımlarına karşı korurken internetten indirdiğiniz dosyaları da otomatik tarıyor, anlık güncellemeler gönderiyor ve dosya şifreleme aracıyla hassas dosyalarınızı izinsiz erişimlere kapatmanıza imkan veriyor. AVG Internet Security sunduğu kapsamlı korumaya bağlı olarak senelik lisans ücreti talep ediyor. Bu güvenlik yazılımının deneme sürümünü indirerek 1 ay boyunca kullanabilmeniz mümkün:
 
Üst Alt