Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pisadam

Dalından düşen yaprak rüzgarın oyuncağı olur.
CEO
Konum
İstanbul
 • Üyelik Tarihi
  2 Nis 2008
 • Mesajlar
  11,110
 • MFC Puanı
  20,557
 • MFC Seviyesi

Ayşe Hatun Önal "Olay" Şarkı Sözleri megaforum.com forum sitemizde.

Ayşe Hatun Önal "Olay" isimli yepyeni bir şarkı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Son zamanlarda çıkardığı şarkıların hepsi olay iken 2017'de çıkarmış olduğu Olay şarkısıda gerçekten olay oldu. Selam Dengesiz albümünde bulunan bütün şarkılar gerçekten çok güzel. Uzun bir bekleyişin ardından bomba bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Ayşe Hatun Önal her çıkardığı şarkı sosyal medya da forum sitelerinde gösterime sunulmuş ve hep en çok beğenilen ve dinlenilen şarkılar arasında olmuşken Olay şarkısıda yine en çok dinlenen ve aranan şarkılardan biri diyebiliriz. Olay şarkısının sözlerini forum sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda Selam Dengesiz albümünde bulunan diğer şarkılarıda yine megaforum.com forum sitemizde bulabilirsiniz.

İşte Ayşe Hatun Önal'ın 2017 Selam Dengesiz albümünde bulunan Olay şarkısının sözleri;Ayşe Hatun Önal Olay Şarkı Sözleri


Yaşadığımı sakın sorma
Ne duvara ne yazılır ne de kağıda
Dokuna dokuna zora dokunur
Deliye akıllı sarılmaz ya

Sen ateşten bile olsan
Soyunup soyunup giyinirdin
Zehirli bir ok bile olsan
Yoluna eğilir serilirdim

Nakarat x2

Aslında ilklerle sadece aşk
Seni yaşasa nasılsa gerisi kolay
Aslında ilklerle sadece aşk
Seni yaşasa nasıl olsa dönüşü olay

ayşe hatun önal olay sözleri, ayşe hatun önal olay şarkı sözleri, ayşe hatun önal olay dinle, ayşe hatun önal olay youtube, ayşe hatun önal selam dengesiz, olay şarkı sözü, ayşe hatun önal, ayşe hatun önal olay, ayşe hatun önal olay şarkı sözü
 

Satürn

Emektar Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  9 Şub 2015
 • Mesajlar
  41,320
 • MFC Puanı
  17,474
 • MFC Seviyesi

Güzel şarkı.
 
Üst Alt