• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ayşe'ye ettiği küfür başını yaktı! Survivor Reşat, diskalifiye edildi!

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Anlat Bakalım oyununda takım arkadaşı Ayşe'ye küfür eden Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Reşat Hacıahmetoğlu yarışmadan diskalifiye edildi.​

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'e Reşat, Poyraz ve Ayşe arasındaki gerginlik damga vurdu.

Ayşe'nin Anlat Bakalım oyununda oynamak istememesi nedeniyle çıkan tartışmada tansiyon yükseldi. Ayşe eşleşmeler sırasında 'Ben dışarıda kalayım' deyince olanlar oldu.
"Lütfen artık buna bari karışmayın"

Daha sonra Poyraz konuşmayı duyarak Ayşe'nin modunu yükseltmesi gerektiğini söyledi. Ayşe'nin, 'Bu beni ilgilendiren bir şey. Lütfen artık buna bari karışmayın' demesiyle gerginliğin boyutu daha da yükseldi.

602edebd55428214486b2dc3-q6d4.jpg

'İsyan edeceğim en sonunda' diyen Reşat, "Sen bana cahil dedin. Yaşına başına bak ayıp. Otuz yaşında adamım" diyerek tepki gösterdi. Ayşe'nin cahil ifadesine sinirlendiğini daha önceki günlerde de ifade eden Reşat "Benim için bitmiştir. Lafın nereye gittiğini bileceksiniz. Hala cahilsin dedi bana" sözlerini kullandı.
Ayşe, "Ben sizi hiçbir zaman oyunda sattım mı? Kimse muhatap olmasın" diyerek kendini savundu.

Ardından çileden çıkan Reşat, Ayşe'ye küfür etti. Reşat'ın bu hareketi ise, herkese şoke etti.

Tüm bu yaşananların ardından Reşat'ın diskalifiye edileceği öne sürüldü.

Öte yandan daha önce Survivor'dan Cemal Hünal, Meryem Kasapoğlu, Emin Günenç diskalifiye edilmişti.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
İzlemiyorum amaaaaa küfür ettiyse atsınlar zaten :D masterchef e katılır ,:D
Olmadı soyguna dahil ederiz, her yol Paris :Ddddd

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bu sene ki pek ilgimi çekmedi.
All star olabilirdi

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
İzliyormusunuzki ayaklı gazetelikmi yapıyorsunuz ?

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
İlk çıktığında bu programlar ilgimi çekiyordu artık ilgimi çekmiyor besbelli ?