• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Baby Faced Beauty / Bebek Yüzlü Güzellik

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Diğer Adları : Dongan Minyeo / Youthful Beauty / Pretty Young Woman
Tür : Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı : 20
Yayınlandığı Ülke : Güney Kore
Yayınlandığı Kanal :KBS2
Yayın Tarihi : 2 Mayıs 2011 - 5 Temmuz 2011
Yayın Gün ve Saati : Pazartesi & Salı 21.55

Oyuncular : Jang Na Ra as Lee So Young
Choi Daniel as Choi Jin Wook
Ryu Jin as Ji Seung Il
Kim Min Seo as Kang Yoon Seo

Konusu : Baby-faced Beauty 32 yaşındaki bir kadın etrafında dönen bir romantik komedi. O Moda tasarımcısı olmak için çalışır, lise mezunu olmak, kötü bir geçmişe sahip olmak gibi engellerin üstesinden gelir.

Choi Jin-Wook (Daniel Choi) yıllık geliri milyonlarca dolar olan ünlü Jokbal restoranının varisidir. Ama, Choi Jin-Wook babasına karşı gelir, ailesini ve evini terkeder. Choi Jin-Wook rüyasını gerçekleştirmek için başka bir şirkette çalışmaya başlar. Choi Jin-Wook moda departmanında çalışmaya başlar. O tatlı karakteri ile orada kalır ve Lee So-Young (Jang Na-Ra) ile tanışır. -MeoRami den alıntıdır- (Yeppuda)

51Y5Xc6X2zL._SY445_.jpg

574476908.jpg

Yine severek izlediğim dizilerden biridir , bir Korecan* olarak.
Sanırım dikiş-tasarım işim olunca daha bi dikkatli izlemiş olabilirim. Fakat kurgudaki tatlı ciddiyet olsun.Bölüm sonundaki verilen mesaj olsun bana bayaca hitap etti.Spoilere de girmeden ufak bişey söylemek istiyorum. Yaşınız ne olursa olsun sevmekten çekinmeyin ^-^

~not; bu bir başlangıç olup, izlediğim kore dizilerini sizlerle paylaşacağım. Umarım kalbe dokunur.

~dipnot*; korecan nedir ya diyenlere kısaca ; kore sever, kore dizisi tutkunu, çevresindeki herkesin bunu bildiği ve bir gün koreye gitme hayali kuran kişi/kişilerdir :D

Konular
14
MFC Puanı
170
kore değilde japan hatunları için çekilir o çekik gozlu eziyet:D sinema ya gelince eh diyorum ya bu kore dizileri hastalığı cok duyuyorum bi zamanlar brezilya dizileri türkiye ve orta doğu ülkleri için cekilirdi simdide koremi diyesim geldi son bi kaç yıldır hint ve kore yapımları baya çok ne diyelim ... iyi seyirler...