• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bahçeli'den Sert Sözler: Ne İdüğü Belirsiz Adam

Konular
47
MFC Puanı
120
MHP Lideri Devlet Bahçeli, ‘MHP’nin karıştırılmasına müsaade etmeyeceğiz. Ne idüğü belirsiz adamın sözleriyle görevimi bırakmam’ dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün gerçekleştirilen Başkanlık Divanı toplantısında muhalif hareketleri yakından izlediklerini ve gelişmelere bakıp ona göre adım atacaklarını belirtti.

Bahçeli, Çanakkale Zaferi’nin kutlandığı 18 Mart 2018’de toplanacağını açıkladığı kongrenin ‘zafer kurultayı’ olacağını vurgularken, şu değerlendirmede bulundu:

“Neler yaptıklarını izliyoruz, bize bilgisi de geliyor. Bakıp göreceğiz, hele bir toz bulutu kalksın, resimler bir netleşsin istiyoruz. MHP’nin karıştırılmasına müsaade etmeyeceğiz. Ülkücü iradeyle geldim, gönderecek olan ülkücü iradedir. Arkasına baktığımızda Türk düşmanı olan, MHP’ye husumet besleyen üç beş köşe yazarı, neidüğü belirsiz adamın sözleriyle görevimi bırakmam. MHP’nin içini karıştırmaya dönük, masa başında uydurma söylentiler yazılıyor. Bu çok çirkin ve ayıp. Seçimin bir değerlendirmesini yapacağız. MYK’mızı, il başkanlarımızı toplayacağız. Bir çalışma yapıyoruz. Sonucunda hangi koşullarda seçime gidildi, ne oldu, millet iradesi nasıl manipüle edilde hepsini görme fırsatımız olacak.”

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Ana muhalefet partilerinin yeniden yapılması gerekiyor bu üst yönetim ile halkımıza bir şey verilemez. 4 yıl sonra eğer bir değişiklik olmasa Yapılacak olan ilk secimde% 10 baraja takılır..

paylaşımınız için teşekkürler@ipsiz-ucurtma

SecurityMan

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
630
BUNDAN SONRA HİÇKİMSE HİÇBİRŞEYE YAPILANAMAZ KALPLER KIRIK GÜVEN 0 MUHALEFET BİTMİŞTİR ... OY ATMAYA GİTMEYEN KİŞİ SAYISI 30 MİLYONU GEÇER..