Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 Şub 2013
  • Mesajlar
    180
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

26 Şubat 2013 Salı - Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün dikkatinizi parasal konulara odaklayacak ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Gelişmeler beklediğiniz gibi olmasa bile kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün ve olaylara daha yapıcı yönden bakabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Gün içinde hissettiğiniz gerilimi denetlemek için gayret gösterin. Tahammülsüz ve sabırsız bir tavır içinde bulunmanız mümkün. Yakınlarınızın sıcak ilgisi ve desteği ile sakinleşebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Eski borçlar veya ödeme gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.Başak Burcu Genel Durum

Güçlü duygularınızı çevreye olumlu biçimde yansıtabilirseniz insanların sizi çok daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Kendinizi kolayca ifade edebileceksiniz, bu nedenle iletişim kurmaktan kaçınmayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kısa vadeli hedeflerinizle ilgili süreçleri hızlandırmanın yollarını bulabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir ortamda tanışacağınız bir kişi, bu konuda aracılık ederek işi çok daha kolaylaştırabilir.
 
Üst Alt