• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bazıları lokantada, bazıları da evde kendisi hazırlayıp yemeği tercih ederler. Siz nerede yemek iste

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Bazıları lokantada, bazıları da evde kendisi hazırlayıp yemeği tercih ederler. Siz nerede yemek isterdiniz?

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Bu aralar evin özlemini çektiğinden mi bilmiyorum evde kendi hazırladığım diyorum.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Evde hazırlanan yemekler kadar güzel ve besleyici, zararsız beslenme yoktur.

Lezzet olayı ise herkese göre değişebilir, Dışarıda çok lezzetli dediğiniz bir yemek başkasına göre lezzetli olmayabilir. Tek istisna evde yapamadığınız yiyecekleri dışarıda tüketebilirsiniz arada bir tabi...

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Ben hayatı gerçekliği ile yaşandığı gibi aynı gerçeklikle düşünülmesi getektiğine inanan biriyim. Evet teorilerimiz olsun, hatta bir yanımız ütopik düşünsün ama hayata realist olarak bakmak durumundayız...

Hayat çoğunlukla bizim tercihletimize göre, daha doğrusu istediğimiz şekilde şekillenmiyor. Çoğu zaman hayatın içinde olmadığımız yada olmak istemediğimiz pozisyonlarda yer alabiliriz... Bu konuda böyle bir şey...
Bir ne istersek isteyelim, nerede yiyeceğimizi biz değil içerisinde mevcut yaşadığımız şartlar belirliyor... Bazen bu sınırları zorlayıp aşmak istesekde çoğunlukla duvara tosluyoruz...

Ben mevcut şartlarda elimden geldiğince kendimin hazırladığını yemeyi tercih ederim, aksi durumda şartlar olgunlaşana dek aç kalmayı elimden geldiğince dışarda yememeyi tercih ediyorum...

Temel nedeni ise ; işletmelerin kullanılan malzemenin kalitesi ve temel hijyen kriterlerine uymadığına inanmamdan kaynaklıdır..

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Kendim yapıyorum.. dünya mutfaklarından da yaptıklarım var :D

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801