Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bc.Vc ile Link Kısalt Paylaş Para Kazan-Güvenilir Sistem { Ödeme Kanıtlı}

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
Konum
Türkiye
  • Üyelik Tarihi
    1 Ağu 2008
  • Mesajlar
    9,931
  • MFC Puanı
    1,646
  • MFC Seviyesi

Bc.Vc ile Link Kısalt Paylaş Para Kazan-Güvenilir Sistem { Ödeme Kanıtlı}Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere para kazanma servislerinden birisini anlatacağım.

Bc.Vc Link Kısaltma Servisi

Bc.vc'ye üye olup herhangi bir linki veya linkleri kısaltarak para kazanabiliyorsunuz.Ödeme alt limiti 10$ olup her hafta ödeme alt limitine ulaşan kişilerin hesaplarına paralar yatırılmaktadır.Ödeme seçeneği olarak banka ve paypal seçeneği mevcuttur.


Sistem Nasıl İşliyor?


Kısaltmış olduğunu linklere her tıklayan kişi için sistem bc.vc hesabınıza belirli bir miktar birim ücret yatırıyor kısaltmış olduğunuz linklere ne kadar çok tıklanırsa o kadar çok para kazanabiliyorsunuz.Bu yüzden kısaltmış olduğunuz linkleri bir .çok yerde paylaşmalısınız daha çok para kazanabilmek için.Linkleri forumlarda,sosyal ağlarda paylaşabilir web sitenizdeki linkleri direk değilde kısaltarak yayınlayabilirsiniz.Özellikle film veya program indirme siteniz varsa ve gerçekten de işlek bir site ise tüm linkleri kısaltarak sitenizden hatrı sayılır miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.Ayrıca uploaderler içinde güzel bir ek kazanç sistemi olma özelliği taşıyor.Şu an bende bu sistemi kullanıyorum daha önceden Link.TL yi kullanıyordum;link.TL'deki verilen ücret miktarlarındaki aşırı dalgalanmalar sonucu bc.vc'yi kullanmaya başlamak zorunda kaldım.

Ne kadar kazandırıyor?


Yabancı Ülkelerden 1000 Tekil Tıklama İçin 4$
Türkiye'den 1000 Tekil Tıklama İçin 1 $ kazandırmaktadır.
Şu an bc.vc'den kazanmış olduğum miktarı aşağıdaki resimden görebilirsiniz.


Bc.vc'nin ödeme yaptığına dair kanıt.


This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 846x252.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 815x30.

.
.
Hemen sizde Link Kısaltıp paylaşıp kazanmaya başlamak için bc.vc


Bol kazançlar,görüşmek üzere arkadaşlar.​
 
Üst Alt