• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bebek Ve Çocukların Kilosuna Göre Ateş Düşürücü Doz Nasıl Ayarlanır Online Program

Konular
1
MFC Puanı
10
Merhaba ben Dr Abdulkadir Polat

Çocukların yüksek ateş durumunda yanlış dozda ilaç kullanmalarına engel olmak için asistan hazırladık. Bu asistan hangi ateş seviyesinde ne kadar ateş düşürücü kullanılacağı konusunda hesaplamalar yapıyor. Cerrahpaşa Tıp Mezunu arkadaşlarımız tarafından geliştirildi. Kodlaması profesyonel bir dostumuz tarafından yapıldı. Cerrahpaşadan prof hocalarımızın onayından geçti.

Şimdi nacizane forum üyelerinin fikir öneri eleştiri ve kullanıcı deneyimlerini almak istiyorum.

Bebeklerimizin sağlığı bizim için çok öenmli ve doğru zamanda doğru dozda ateş düşürücü kullanmaları için elimizden geleni yaptık. Lütfen inceleyin ve yorumlayın. Eleştirmekten çekinmeyin.

Ateş Düşürücü Asistanı | ADA :
Kod:
https://hekimimyanimda.com/ada/

Moderatör tarafında düzenlendi:

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,800
güzel yararlı bir uygulama fakat kod olarak ekliyorum link çıkışı tarzı değil, bu konuyuda sağlık kısmına taşıyorum. Ben beğendim deneim evet çocuk doktorunun dediklerinle aynı, ellerine emeklerine sağlık.

Konular
1
MFC Puanı
10
Teşekkür ederiz. Ateş Düşürücü Asistanı çocuk doktoru, uzman acil doktoru, aile hekimi ve birçok sağlık çalışanının önerileriyle geliştirildi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden prof hocalarımızın kontrolünden geçti.

Yine de tüm eleştiri ve önerilere açığız.

Çocuklarımızın sağlığı bizim için çok önemli.