• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bekar Kalmanın Kadına Sağladığı Avantajlar

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Bekar Kalmanın Kadına Sağladığı Avantajlar

Hayatını bekar olarak sürdürmek bir tercih meselesidir. Bazı kadınların hoşuna gitmese de, bazı kadınlar için bulunmaz nimettir. Aslında bir kadının hayatını bekar olarak sürdürmesi için o kadar çok neden var ki. ”Bekarlık sultanlıktır” sözünden de belli değil mi? Atalarımızın boş yere laf söylediği nerede görülmüş?
Bekar bir kadınsanız hiç bir zaman bir erkeğin sultanı olma şansınız yoktur. Ama buna karşılık kendi özgür imparatorluğunuzun sultanı olabilirsiniz. bazıları ”hadi canım sen de” diyebilirler. Bu bekar olmayanların anlayacağı bir şey değildir zaten. Tek başına bir kadın olarak yaşamanın nasıl büyük avantajlar sağladığını bilselerdi eğer, dünyada bir tek evli kadın kalmazdı.

İşte bekar kalmanın kadına sağladığı avantajlar…
– Kendinizi korumadan ve hiçbir şey olmayacağı konusunda açıklama yapmadan, erkek arkadaşlara sahip olabilirsiniz.
– Buzdolabını günlük yemek yerine taze meyve ve sebzeler, şişelerce su, süt, elma suyuyla doldurabilirsiniz.
– Ailenizle istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz ve kimse size ayak bağı olmaz.
– Kimsenin öfkeli bakışlarıyla karşılaşmadan erkek arkadaşlarınızla istediğiniz kadar telefonda konuşabilirsiniz.
– Paranızı istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
– Süt şişesi boşaldı diye asla endişelenmek zorunda değilsiniz.
– Arkadaşlarınızın davetlerine katılmak için kimseye haber vermeye ya da kimseden izin istemeye ihtiyacınız yok. Kabul edebilirsiniz.
– Barda istediğiniz kadar oturabilirsiniz. Erkekler yalnız olduğunuzu görür ve etrafınızdan ayrılmazlar.
– Onun istediği gibi olmak zorunda değilsiniz. Kendiniz gibi olup mutlu olabilirsiniz.
– Artık Steven Seagal ya da Jackie Chan seyretmek zorunda değilsiniz. Duygusal filmleri de, isterseniz günde 3 defa bile izleyebilirsiniz.
– Tereddüt etmeden soğan-sarımsak yiyebilirsiniz.
– Kendinize hiç vakit ayıramadığınızı düşünüp üzülmenize gerek olmaz.
– Horlama sesleriyle uyanmak zorunda değilsiniz.
– Bütün gün plajda cankurtaran aradığınız için kimse sizi aşağılamaz.
– Tek başınıza 8 saat rahatsız edilmeden uyuyabilirsiniz.
– Saten pijamalarla yatmaktansa, ekose ya da pazen pijamalarınızla yatabilirsiniz.

damocles

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
0
Evde kaldım diye dert yananlara, plasebo niyetine okutucaksın bunları :claps:

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Evde kaldım diye dert yananlara, plasebo niyetine okutucaksın bunları :claps:

@demiurgos bence çok yanlış konuşuyorsun.çünkü her topal atın bir kör alıcısı vardır. hele bu zamanda sürüyleee varr.. Seçmek mesele.... hayatına keyfine özgürlüğüne düşkün insanlar başına bela almak istemez açıkcası.. kimse evde kalmaz. sadece kimseyi istemezler o kadar..

Konular
18
MFC Puanı
30
Bekar değilim ama evliliğin bekarliginda nimetlerinden fazlaca faydalandim. Ne istediğinize göre değişir tercihler. Kimisi için bekarlik sultanlık ama kendimi düşünerek yazarsam benim için evlilik sultanlik bekar olduğum dönemlerde çok karmaşık bir hayatım vardı ve bundan keyif alıyordum. Nerede akşam orada sabah eğlenen arkadaşları ile gezen bir tipten eşimle tanışıp her şeyi onla yapmaktan keyif alan birine donustum, şimdi arkadaşlarımda var evet ama eşim ile arkadaş gibi olmaktan haz alıyorum onunla seyahat etmek,yeni yerler görmek öğrenmek benim için büyük keyif. Birlikte yemekler yapmak filmler izlemek bence ikisinin de yeri keyfi ayrı.