• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Belediye Otobüsü

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
İş çıkış saatlerinde oldukça kalabalık olan, 36 kişi oturan 64 kişi ayakta toplam 100 kişilik kapasiteye sahip daha fazla yolcu da alabilen; şehiriçi ulaşımda en hesaplı araç.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
üni yıllarında yurt yolundan üni durağına geçerken yanımdan sessizce yaklaşıp birden ZAVADAK!! diye geçen, rüzgarını alenen kulağımda hissettiğim psikopat şöfeeeeerin sürdüğü belaaadiyeden zimmetli araçtır çoğu zaman...

Melly.

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
160
Sigara içtiğimde hemen dibimde biten otobüs.
Artık onu da yasakladıklarına göre anılar..

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
uzun süredir binmiyorum. metro ya da vapur tercihim. ^.^

iyiliktozu

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
900
Covid çıktığından bu yana bir kere bile kullanmadım.
Balık istifi insanları dolduruyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Nur
Konular
124
MFC Puanı
8,290
Arka arkaya geçen 7 otobüs ve hiçbirinin seni içselleştirip bağrına basamaması... Her kaptanın el işareti ile arkayı gösterip "Yenisi geliyor." demesi ve verdiği umudun boş çıkması... Arka arkaya yakılan sigaralar ve boşalan paketler.... Yok olan ve hiç geri gelmeyecek olan zaman... :p Darlandım valla.

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Bıktım ya araba kullanmayı öğrenmem gerek ./