• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bensu Soral, Zayıflamak Uğruna Canından Oluyormuş

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bensu Soral, Zayıflamak Uğruna Canından Oluyormuş​

m3VZv8.jpg

'İçerde' dizisine geçtiğimiz günlerde veda eden Bensu Soral, yeteneği kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Şuan 34 beden olan Soral, 16 yaşında bilinçsiz diyet yapmaktan hastanelik olduğu ortaya çıktı.​

BABASI "KİLOLARINA DİKKAT ET" DİYE UYARMIŞ​
Bensu Soral 16 yaşındayken şişmanlamış. Babası onu "Kilolarına dikkat et" diye uyarınca çok üzülmüş. Bu sözleri dert edip yemek yemeyi kesmiş.​

DOKTOR YANLIŞ TEŞHİS KOYMUŞ​
Bilinçsiz bir şekilde diyete giren Bensu Soral bir gün içinde 3 kez baygınlık geçirince hastaneye kaldırılmış. Doktor epilepsi teşhisi koyup 1 yıl ilaç tedavisi uygulamış. Bensu Soral "Meğer doktorun teşhisi yanlışmış. Epilepsi değilmişim. Kalbimde hayati tehlikesi olmayan, ama ömür boyu taşıyacağım bir rahatsızlık oluşmuş.Yaptığım bilinçsiz diyet bu durumu tetiklemiş. Aşırı heyecan ve nabız yükselten sporlar bana yasak. Ben de buna göre yaşıyorum" dedi.​

haberlercom.​