• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Berkin Elvan soruşturmasını yürüten Savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Çağlayan Adliyesi'ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu.

savci_mehmet_selim_kiraz_sehit_oldu_1427835824_5192.jpg

Bugün DHKP-C örgütüne mensup teröristlerce Çağlayan Adliyesi'ne yapılan saldırıda rehin alınan Savcı Mehmet Kiraz kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz kaldırıldığı hastanede şehit oldu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başına 3 vücuduna 2 kurşun sıkılan ve yaralı olarak İstanbul Adalet Sarayı'nın 6. katındaki odasında DHKP-C'li iki terörist tarafından rehin alınan Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağrı yaralı olarak ameliyata alınmıştı. 3'ü başına olmak üzere vücuduna 5 kurşun alan Savcı Kiraz'ın kaldırıldığı Şişli'deki Florence Nightingale hastanesinde şehit olduğu öğrenildi.

Kiraz'ın hayatını kaybettiğini Dışişlieri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Twitter hesabından duyurdu.

1427831738501.jpg

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Polisin, İstanbul Adalet Sarayı'ndaki rehine operasyonunda ölen teröristlerin kimliklerini belirlediği öğrenildi.

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit olduğu terör saldırısını, örgütün Bahtiyar Doğruyol (28) ve Şafak Yayla (24) adlı üyelerinin gerçekleştirdiği öğrenildi.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ne geçti elinize Allah'ın belaları !
Hani getirdiniz mi Berkin'i?
Berkin'i öldürende kör bir kurşun değil miydi kimbilir sizlerin elinden çıkan.
Nefret ediyorum sağınızdan solunuzdan,terörünüzden.
Nefret ediyorum sizlere hak ve ayrıcalık verenlerden.
Nefret ediyorum hala hiç bir halt yapmadan bekleyip de televizyonlarda kuyruğunu kıstırıp açıklama yapan siyasilerden.
Nefret ediyorum Türk-Kürt, Alevi-Sunni ayrımını bu topraklara ekenlerden.
Nefret ediyorum.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Ne geçti elinize Allah'ın belaları !
Hani getirdiniz mi Berkin'i?
Berkin'i öldürende kör bir kurşun değil miydi kimbilir sizlerin elinden çıkan.
Nefret ediyorum sağınızdan solunuzdan,terörünüzden.
Nefret ediyorum sizlere hak ve ayrıcalık verenlerden.
Nefret ediyorum hala hiç bir halt yapmadan bekleyip de televizyonlarda kuyruğunu kıstırıp açıklama yapan siyasilerden.
Nefret ediyorum Türk-Kürt, Alevi-Sunni ayrımını bu topraklara ekenlerden.
Nefret ediyorum.

Ne yazıkki böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.

Yapılan operasyon sonucu içerdekilerin hepsi ölmüş ama operasyon yapılmadan önce içeriden silah sesi duyulmuş acaba silah sesi yanıltıcımıydı sorusu aklıma geliyor. Zaten taleplerinin yerine getirilmeyeceğini biliyorlardı acaba o bir oyalamamıydı? Neden ve niçin? Bir çok soru var ama tabi artık hiçbirinin bir anlamı yok.

Allah rahmet eylesin.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450

Ne yazıkki böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.

Yapılan operasyon sonucu içerdekilerin hepsi ölmüş ama operasyon yapılmadan önce içeriden silah sesi duyulmuş acaba silah sesi yanıltıcımıydı sorusu aklıma geliyor. Zaten taleplerinin yerine getirilmeyeceğini biliyorlardı acaba o bir oyalamamıydı? Neden ve niçin? Bir çok soru var ama tabi artık hiçbirinin bir anlamı yok.

Allah rahmet eylesin.

Malesef cok akılda soru kaldı ama artık hic birinin bir anlamı kalmadı.
Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin.

Konular
1,909
MFC Puanı
110

ALLAH Rahmet eylesin , Ailesine ve Sevenlerine Sabır Versin. Sonunun Bu Şekilde Olacağı Belliydi. Zaten Bizim Memleketimizde İkna Edicek Bir Sosyal Mühendis Yok. Vali Beyin Yaptığı Açıklamada Herşeyin Güzel ve Sakin Geçtiği Sözleri Aklıma Geliyor ve Kendi Kendime Soruyorum Ya Yapılan Konuşma Sakin Geçmeseydi ? Demekki Ozaman 3 Kişi Değil , 300 Kişi Ölecekti.

Düşünüp , Etrafınıza Baltığınızda Belkide Olayların Arkasında Çok Farklı Bir Boyut ilerliyor Olabilir. Şöyle Düşünün Döngü Kavramı Gibi.

Öncelikle Elektrikler Kesiliyor ve Ardından 2 Saat Sonra Savcı Rehin Alıyor. Bunu Duyan Tüm Medya Olayla ilgili Haber Yapmak için Hepsi Orada Saatlerce Zaman Geçiriyor. Peki Bunların Hepsi Planlı Bir Şekilde Yapıldaysa ve Tüm Medya İstanbul Savcılığında iken Başka Tarafta Büyük Vurgun Yaptılarsa ? Diye Gelmiyorda Değil Aklıma....