• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Beşiktaş Sözleri | 2016

tumguzelsozler

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
kara kartalsin goklerde uzarsin 100 yildir yasarsin cekemeyenler kiskanalar catlasin bir allahim birde sen varsin.
bjkliysen öğün değilsen itaat et!!
beşiktaşın çarsısından çıktık yola geliyoruz kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı adını desturla anacak alemin adamları.!!
ne para ne ev ne de manita en büyük aşkımız pascal nouma.
taraftar beyaz kartalım siyah biz seninle nescafe gibiyiz siyah + beyaz = beşiktaş
yer siyah olsada gök beyaz olsada kimse silemez rengibi kalbimden asla beşiktaşım!
beşik taşın çarsısından çıktık yola geliyoruz kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı adını desturla anacak alemin adamları.!!
pentegona uçakla sen gİrdİn sen hep beşİktaşlilari sevdİn ladİn amca bİzlere kiyak yapsana kadiköye golü atsana.
erkek adam renksiz takım tutar…
edİrnenİn yollari taştan , varmi büyük beşİktaş’tan.
benim rahat edemediğim yerde kimse istiraat edemez kraiına değii aiayına gider…
ne kupa ne madalya ne de avrupa, sadece senin sevgin gerekli bana. bu sene sen şampiyon olama sanda, beşik taşım yoluna canımız feda…
beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.
dünya hep dönüyor, ömrümüz bitiyor, beşiktaş sevgisi bizde hiç bitmiyor!…
dertler bana ben sana hastayım beşİktaş. . . . . . !
beşiktasiıyız biz türk kız sevmeyiz oniar bize hasta biz yüz vermeyiz bizim üç tane sevdiğimiz var bir aiiah,bir kartai,bir rus kiziar.
canım kanım siyah beyazım kanım akar şenlen senle sevindik senle üzüldük şampiyonluklara beraber koştuk.
taraftar beyaz kartalım siyah biz seninle nescafe gibiyiz siyah + beyaz = beşiktaş
erkek adam renklİ takim tutmaz bjk li olmak ayricaliklidir anlatilmaz yaşanir.
dertlerimi zincir yaptım birbirine ekliyorum cimbom seni yenmek için İnönü\’de bekliyorum.
beşİktaş dİyerek sana yüz vurduk,sİyahin yanina beyazi koyduk,yillardan berİdİr hep senİn olduk beşİktaş sen bİzİm her şeyİmİzsİn ..
bu sene sampİyon görelİm sİzİ, ölmeden mezara koymayİn bİzİ, korkutmaz bİzlerİ musallah taşi, ölümüne sevİyoruz bİz beşİktaşi…
kargalar sürüyle kartallar yalniz uçar…
erkek adam renkli takım tutmaz…