• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bil bakalım:)

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
İlk söylediğin doğruydu ama cevabından gerçekten emin .misin diye merak ettiğim için değil dedim..Emin degilmişsin:roflmao:

Tam 1 saat düşündüm hatta ayrı ayrı yazdım o zaman soruda yanlışlık var dicektim ama sende kesin cvp verince bende kendimde hata olduğunu düşündüm ve ikinci bir cvp buldum o zaman ikisi de doğru diyebiliriz :D :laugh:

Teşekkür ederim beni kendimle çelişkiye düşürdüğün için sevgili @Pozitivizm :giggle::giggle:

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Tam 1 saat düşündüm hatta ayrı ayrı yazdım o zaman soruda yanlışlık var dicektim ama sende kesin cvp verince bende kendimde hata olduğunu düşündüm ve ikinci bir cvp buldum o zaman ikisi de doğru diyebiliriz :D :laugh:

Teşekkür ederim beni kendimle çelişkiye düşürdüğün için sevgili @Pozitivizm :giggle::giggle:
Her zaman bekleriz:roflmao:

• Haha
Tepkiler: Uur

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Bir dakka ilk cevap doğru olur sa soruda ki 3.secenek olmuyor o zaman

3.secenek de 2 rakam doğru ama yerleri yanlış diyor ( ilk cvp da o şıktaki 3 rakamda doğru oluyor )

bu uykusuz ve sahursuz oruçlı kafamı paket ettiğin için sana sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi gönderiyorum sevgili pozi cimm :D :D :p :p

neyse doğru ya artık dinlendirebilirim dimi kafa mı :p :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bir dakka ilk cevap doğru olur sa soruda ki 3.secenek olmuyor o zaman

3.secenek de 2 rakam doğru ama yerleri yanlış diyor ( ilk cvp da o şıktaki 3 rakamda doğru oluyor )

bu uykusuz ve sahursuz oruçlı kafamı paket ettiğin için sana sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi gönderiyorum sevgili pozi cimm :D :D :p :p

neyse doğru ya artık dinlendirebilirim dimi kafa mı :p :D
Paket servis göndereyim derdim ama zaten senin kafa paket olmuş:roflmao::roflmao:ayrıca teşekkür etmene gerek yok sen yaptın ben birşey demedim:)