• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bilene Ödül

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Doğru cevap Min olacaktı hahaha kimse bilmez sandım bildiler.Gitti 200 kağıt.Artık kötü yola mı düşerim parklarda mı yatarım djskshshgs MonteKristo

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Ben gelene kadar bildiğinize göre bana teselli armaganı olarak 100 TL vermelisin Min:D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Kshafjsk bu senin sorunun, benim bu forumda olduğumu hesaba katman lazımdı :D Boğaziçi tıpı zorlamış insanım ben bu sorularımı yapamayacağım :D

ben Sezen abla bulur sandım.çünkü konu para olunca aşağılık bir nicola tesla oluyo.çözemeyeceği soru yok para için.
Dediğim gibi adres ve isim pm ile bildirirsen gönderirim cidden kargo ile MonteKristo

Sezen abla parayı iddadan kazanmıştım helal değil ya bana yar olmadı.
artık açım arkadaşlar.cami önlerinde mi dilenirim yada zengin bi adamın oğlunun işlediği cinayeti mi üstlenirim para karşılığında bilemiyorum :d

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Min senin gibi fakir bir elemana ihtiyacım var cuma günü zenginlerin dolustugu bir cami önü ihalesi aldım :D sigortanıda yatırırım :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Realist giremedim foruma girsem kaçmazdı :D burnum tıkalı sanırım nasıl 200 lüğün kokusunu alamadım hayret :D

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Bu para neden bu kadar önemliymiş ki? Ne farkı var diğer 200 tllerden?