• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bilene Ödül

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Min bana özel yaparsa en kazık soruyu sorar artık hırslandıgımı gördü :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
MonteKristo koş kıss sazancım koşşşş :D gebermeyesice almıcakmısın acicakmısın alıp bana versene :D bak neler dedi bana bu Min uyanıksporu :D Montiş uyanıgım diye hava atarsın birde tuhhhh :D

uyhh az kalsın gidiyodu 200 tl.biraz duygu sömürüsü yaptım montekristo vazgeçti parayı istemekten.
babam bizi terketti kardeşimi okutmak için ayakkabı boyuyom dedim

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
MonteKristo koş kıss sazancım koşşşş :D gebermeyesice almıcakmısın acicakmısın alıp bana versene :D bak neler dedi bana bu Min uyanıksporu :D Montiş uyanıgım diye hava atarsın birde tuhhhh :D

uyhh az kalsın gidiyodu 200 tl.biraz duygu sömürüsü yaptım montekristo vazgeçti parayı istemekten.
babam bizi terketti kardeşimi okutmak için ayakkabı boyuyom dedim

Sezencim özel mesajdan bana adresini at bana. Bende benim adresmiş gibi Mine atayım. Ruhu duymaz. :D

Bende inanmıştım o Mine. Alacağı olsun yaaa :s33: Kandırmış beni :s66: jagshaaf

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Sezencim özel mesajdan bana adresini at bana. Bende benim adresmiş gibi Mine atayım. Ruhu duymaz. :D

Bende inanmıştım o Mine. Alacağı olsun yaaa :s33: Kandırmış beni :s66: jagshaaf
ahh benim kuzum kuzu görünümlü bir kurt o fakir Min :D allahtan öyle kandırmıs birde kredi kartı numaranı felan istese görürdün anyayı gonyayı :D

hemen atayım adresimi ben ruhu onun su an şeytanlık peşinde buraya bakamaz :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
ahh benim kuzum kuzu görünümlü bir kurt o fakir Min :D allahtan öyle kandırmıs birde kredi kartı numaranı felan istese görürdün anyayı gonyayı :D

hemen atayım adresimi ben ruhu onun su an şeytanlık peşinde buraya bakamaz :D

Ucuz atlatmışım valla. Kredi kartı borçlarım bitmedi daha :D

İnşallah o seytanlıkları bizim 200 lirayla yapmaz :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
valla MonteKristo kalkıp pişman olupda 200 tl nin fotokopisini atarsa :D kafasında şeytanlar cirit atan fakir Min den bahsediyoruz dimi :D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Ya Min eqeqewd :D
İşsiz misin abicim napıyon sen :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
o dadlu dilinle vahşi fakir cazibenle kızları kandiriyon Min ama söz konusu para olunca parayı bana gönder sen kızları kandır :D