• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bilene Ödül

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
BA1jyM.jpg

Öncelikle ödülü tanıtayım.Ömründe hiç görmemiş fakirler için söyleyeyim bu 200 TL.
Normal 200 TL değil arkadaşlar.Üstünde benim imzam var.İki yıldır bu parayla geçiniyorum.Minibüse biniyorum bozduramıyorlar kalsın diyorlar.Fırından ekmek alıyorum bozduramıyorum "lanet gelsin kalsın" diyorlar.bakkaldan yoğurt alıyorum "allah belanı versin kalsın" diyorlar.Yani herşey bedavaya geliyo bunun sayesinde.
Limitsiz kredi kartı gibi.
Kazanan kişiye bu parayı kargoyla yollayacağım.Kargo karşıdan ödemeli olacak.Ödemeyi bu parayla yapın bozduramadıkları için kalsın diyecekler.Kargo da bedavaya gelecek.

Şimdi gelelim soruya.Soru bir bilmece.

baldan tatlı ama şerbetli değil
çok değerli altın değil
üç harfli ama cin değil
bilin bakalım nedir bu?

Konular
10
MFC Puanı
10
BA1jyM.jpg

Öncelikle ödülü tanıtayım.Ömründe hiç görmemiş fakirler için söyleyeyim bu 200 TL.
Normal 200 TL değil arkadaşlar.Üstünde benim imzam var.İki yıldır bu parayla geçiniyorum.Minibüse biniyorum bozduramıyorlar kalsın diyorlar.Fırından ekmek alıyorum bozduramıyorum "lanet gelsin kalsın" diyorlar.bakkaldan yoğurt alıyorum "allah belanı versin kalsın" diyorlar.Yani herşey bedavaya geliyo bunun sayesinde.
Limitsiz kredi kartı gibi.
Kazanan kişiye bu parayı kargoyla yollayacağım.Kargo karşıdan ödemeli olacak.Ödemeyi bu parayla yapın bozduramadıkları için kalsın diyecekler.Kargo da bedavaya gelecek.

Şimdi gelelim soruya.Soru bir bilmece.

baldan tatlı ama şerbetli değil
çok değerli altın değil
üç harfli ama cin değil
bilin bakalım nedir bu?
Cevap: BAL. :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Sen kafayi yemissin :D ben sana 2 katini verim sen cevapla:D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Doğru cevaplayan olmadı malesef daha.

Ayrıca Henna önce git aç karnını doyur konuyu sabote etme pis fakir :d

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

Suan harika bi kahvalti yapiyorum zaten beni dusunme :D uydurmdiysan bunu google amcadan bilr bulurum ama paraya ihtiyacim yok helede senden gelecege:D

tabi ki ben uydurdum lan.yoksa netten bulduğum soru için neden ödül vereyim hahaha :d
yani soru açık ve net :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
200 mu yoksa Min
Birde üzerinde imzası var

Henna

MFC Üyesi
Konular