• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Harici ses karti deneyebilirsin. Sanirim sokete zarar vermişsin.

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Profesyonel calisma yapmiyorsan standart bir piyasa urunu alabilirsin 30 tl civarinda.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
eğer elinin çarpma sonucunda lehim oynaması olduysa harici ses kullansanda cızırdı alabilirsin.. çarptıgın yere bakma ihtimalin yokmu . . alet edavatın yoksa bile çarptıgın yere 20 dk saç kurutma makinasıyla hava uygula sıcak .. sonra bir daha dene ..

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
bu çözüm olmazsa sana harici ses kartı tavsiyem 20 lira civarı usb ses çıkışı ben adobe 1.5 de kullanıyorum onu kayıt alması iyi.. telefonculardan bulabilirsin pratiktir.

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
eğer elinin çarpma sonucunda lehim oynaması olduysa harici ses kullansanda cızırdı alabilirsin.. çarptıgın yere bakma ihtimalin yokmu . . alet edavatın yoksa bile çarptıgın yere 20 dk saç kurutma makinasıyla hava uygula sıcak .. sonra bir daha dene ..
Elini carptigi yerde lehim oynamasi olsa bile harici ses kartinin slotu anakartin altinda yani o bolge ile ilgisi yok. Sac kurutma makinasi lehime etki etmez. Yardimin icin sagol ama bu bilgiler biraz yanlis dostum. Tabi ilgilenmen guzel.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
donanımcıyım aslen neyi yanlış ?
adam arkadan taktım çızırdı var diyor ana kartta sırayet eden bir durum bu lehim kılcal dahi olsa şase yapar komple analartı etkiler hangi slotu denersen dene anakartta baglı hepsi bırakda işimiz yapalım da 18 sene çöp olmasın . alet edevatı olsa adamın burayamı sorar

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya yazdım.Son 2 gündür bilgisayarımın mikrofon girişine bir kez elimi çarpmam sonucu Discord'daki ve kulaklığıma çok fazla cızırtı gelmeye başladı. Soket girişinden galiba sorun arka tarafa taktığımdada aynı şeyi yaşıyorum.Video çekemiyorum adam akıllı kimseyle konuşamıyorum çözüm hakkında bilgisi olan varsa cevaplarlarsa sevinirim.
kardeşim sen dediğimi yap sonra gel bolu beyine teşekkür et ..

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
donanımcıyım aslen neyi yanlış ?
adam arkadan taktım çızırdı var diyor ana kartta sırayet eden bir durum bu lehim kılcal dahi olsa şase yapar komple analartı etkiler hangi slotu denersen dene anakartta baglı hepsi bırakda işimiz yapalım da 18 sene çöp olmasın . alet edevatı olsa adamın burayamı sorar
Kardesim anakarta zarar verdi diyosunda . Anakartin ses kanallarina zarar verdigini harici ses karti takmadan nasil anlayacak. Hele o fon makinesi olayin ayri muamma. Su mu kaçmiski fon tutuyosun. PCI slotlari adamin sorununu cozecek iste yada usb...18 yilligim diyosunda ogrenmenin yili yok. Takildigin yerde sorarsan yardimci olurum.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
yok ben takılmadımda sen benim yorumuma takılmışsın.. saç kurutma makinası sıcak hava lehimlerin board üzerine tutunmasını sağlar.. biz bunu 3 dakika ile 45 dakika arası 300 derecede uygularız.. saç kurutma makinasıda el ile olan oynamaların oturmasına yardımcı olur.. yani tamamen ev ortamında yapması için önerdim.. sen bana muhalefet olma arkadaşın işi çöz senin derdin ben değilim . ben yorumumu yapar giderim . kuyruk acını anlamadım senin . beni tanımıyorsun yanlış falan diyorsun .. yanlışsa git düzelt hallet adamın işini bana laf yetiştirme . şunu al dene bunu al dene adam para verecek adama tavsiye ile aldırdığın şey olmazsa parasını gönder ozaman.. öyle sorun halletmeden tavsiye kolay.. de adama ozaman yeni pc alsın. :)

xkrowzy

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Şuanda harici ses kartını sipariş ettim eğer olmaz ise kulaklığı garantiye göndermeyi düşünüyorum belki kulaklıktan kaynakldır diye şuanda kulaklıktanda hafif cızırtı ve ses kopmaları gelmeye başladı .Mikrofon algılanıyor takılı gözüküyor ama ses gitmiyor. @Charismax

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Siparis ettinse bekleyip gormeli, seni baya yormustur bu is umarim olur ve rahatlarsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...