• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bipolar

Ayse.kelebek

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Merhaba benim annem bipolar hastası. Amacım benim gibi bipolar yakını olanlarla iletişime geçmek ve ortak bu başlık altında yaşadığımız zorlukları ve başa çıkma biçimlerimiz hakkında birbirimizden bir şeyler öğrenmek. Çünkü biliyorum bir yerlerde benim gibi sizlerde varsınız. Ve bizi bizden başkasının anlaması pek kolay değil. Gelin beraberce omuz omuza verip kendimize yardım eli uzatalım. Bipolar hastamızin tanısı bu yapilan sayesinde gecmiyecek biliyorum. Ben biz refakatcilerin rahatlamasını amaçlıyorum. Çünkü başkaları gecici ve kendilerine göre bir şeyler söylüyor ama olmuyor işte. O yüzden konusalim diyorum. Ve lütfen sadece bipolar tanısı almış yakınlari olanlar yazsın digerleri girmesin sürece