• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Erkeğin Öğütleri

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Erkekler çok konuşmuyor gibi görünseler bile içlerinden geçirdikleri bir sürü cümle var.

Bir erkekten gelen öğütleri dikkate almak ister misiniz?

-Bana erkekler kadınlardan ne ister diye sorma.Mümkünse kendin bunu keşfet.

-Şuan ne düşünüyorsun sorusuna asla gerçek cevabı alamayacaksın. Bence sormaktan vazgeç.

-Tuvalete girdiğinde kapıyı kapatmamandan rahatsız oluyorum. Birbirimize karşı rahat olmamız bu kadar da rahat olabilmen anlamına gelmiyor.

-Arkadaşlarımın önünde her zaman inkâr edeceğim ama sinema kuyruğunda elimi sıkıca tutman çok hoşuma gidiyor.

-Yalan söylediğinde ard arda çok fazla cümle kuruyor ve gereksiz detay veriyorsun. Bunu artık anlayabiliyorum.

-Annen ile aram iyi olabilir ancak derinlemesine bir bağ kurmam konusunda ısrarcı olmaktan vazgeç.

-Yakın arkadaşının saç modelini değiştirmesi beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Bu konuda 15 dakika konuşacağına harika bir hamburger yapsan sana daha çok hayran kalırım.