• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir İnsandan Neden Soğursunuz?

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
kendisini sürekli mağdur gösterenden, acılarını daimi olarak sohbet aracı yapandan, negatif düsünenlerden ve beni pesimistliğiyle biktiranlardan, duygularini kontrol edemeyenden; özellikle öfkesini tabi. acımasızca insanları yargılayandan, sürekli onay bekleyen zayıf karakterden, hayvan sevmeyenden çok çabuk olmasa da zaman içinde soğurum. insaniz elbetteki kusurluyuz ama kusurunun farkında olmayanlardır bunlar genelde. işte bundan hiç hoşlanmıyorum. yazarken bile yorucu oluyor bu tür şeyler. keske hiç yorulmasak ama bu hayatta varligiyla sizi yormayanlariniz olsun dileyerek çekileyim ben.

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Ben iyi biriyim, başıma ne geliyorsa iyi niyetimden geliyor, vicdanlıyım, merhametliyim, kendini çok öven insanlardan, söylediği sözlerin arkasında durmayan, hissettirmeyen, ayrımcılık yapan. İnsanı hayattan solduran insan tipleri işte ;D

Brida' nın sözlerine de çok katılıyorum ?

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ben soğumuyorum mesafe koyuyorum aynı şeyleri tekrar yaşatacağını biliyorum ?