• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.T.

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
160
Merhaba, sabah bir haber paylaştım haber içeriği var denilip editlenmiş hadi doğrudur dedim ama haber kaynağı bir haber sitesini belirttiğim için bir daha yaparsanız uzaklastırılacaksınız tarzında bir uyarıda hoş olmadı mütevazi olmak gerekir Allaha emanetsiniz.

helpme

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Nostalji için çöp adam savaşları gibi oyunlara tekrar bakmak isteim. Küçükken oynadığım bir flash oyun vardı. 2 boyutluydu ve zombi oyunuydu. oyunda bir arabamız vardı ve bunu upgrade edebiliyorduk tek kişi başlıyorduk galiba ve yolsa adam buluyorduk. Oyunda evleri lootluyorduk daha doğrusu karakterlerimizi gönderiyorduk ve ateşli silah kullanmaya izin verip vermediğimize evdeki zombi sayısına göre canları gidiyordu. İlk yardım uyuma yemek ve su vardı. uzun süre susuz kalınca veya uykusuz debufflar alıyorduk. lütfen link ile veya adını yazarsanız sevinirim. ekstra bilgi; çok bekleyince zombiler size yetişebiliyor arabanıza vurabiliyordu.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
@M.T., Forum kuralları gereği Aktif link yasaktır. Konudaki aktif link silinerek size bir uyarı yapılmıştır. Bu sadece sizin için değil bu işlemi yapan herkes için yapılmaktadır . Bundan sonra daha dikkatli davranmanız içindir. Sağlıcakla keyifli zamanlar dilerim.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
merhaba..

sitemizde aktif link paylaşımı yasaktır..

veeee sorunuz için..

dediğinize benzer bi çok flash oyunlar vardı.. pek anımsayamadım.. daha spesifik bir bilgi paylaşırsanız bana da ya da yazınızı okuyan birine çağrışım yapabilir..

ya da siz internetten araştırmaya devam edebilirsiniz..

helpme

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
merhaba..

sitemizde aktif link paylaşımı yasaktır..

veeee sorunuz için..

dediğinize benzer bi çok flash oyunlar vardı.. pek anımsayamadım.. daha spesifik bir bilgi paylaşırsanız bana da ya da yazınızı okuyan birine çağrışım yapabilir..

ya da siz internetten araştırmaya devam edebilirsiniz..
Yani koridor şeklinde ilerliyor geri dönemiyorsun max 4 kişi olabiliyorsun arabadan sebep bu kadarını daha söyleyebilirim aklınıza gelen 2 3 oyunu yazarsanız sevinirim

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
02.07.2020 - Güncel

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Merhabalar herkesciklere.. :a-(33): :a-(33):

sizlerinde oylarıyla yapılan anket sonucuna göre;

"Şiir Yarışması" ile beraberlik paylaşan "replik yarışması" için, tür belirleyelim dedik.. :geek:

veeee sizlerin oylarına sunduk..

fikirlerinizi belirtip ankete katılırsanız.. sonraki yarışmayı da bu anket sonucuna göre başlatabiliriz..

oylama 10.07.2020 saat 12:00 ye kadar sürecektir..

şimdiden tüm oylar için teşekkürler ederiz..

keyifli forumlar :giggle: :giggle:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...