Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bosnalı Bir Adam, Ford F-150'yi En Büyük Rakibi Olacak Tesla Cybertruck'a Dönüştürdü

DarkWoman

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Germany
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2019
  • Mesajlar
    13,341
  • MFC Puanı
    63,862
  • MFC Seviyesi

Bosna'da yaşayan Ford ve Tesla hayranı bir adam, Ford'un F-150 pick-up modelini, en büyük rakibi olacak Tesla Cybertruck'a dönüştürdü. İronik bir şekilde aracın Bosna'da trafiğe çıkması ise yasak.

ABD’li otomotiv devi Ford’un popüler pick-up modeli F-150 Raptor, bir başka ABD’li şirket olan Tesla’nın henüz piyasaya sürülmeyen Cybertruckadlı fütüristik tasarımlı elektrikli pick-up’ı ile piyasaya çıktığında kıyasıya bir rekabete girecek.
Bosnalı bir Cybertruck-F-150 hayranı ise iki otomobilin piyasadaki rekabetini izlemek yerine iki otomobili birleştirme yoluna gitti ve Stark Solutions adlı yerel bir şirketin yardımı ile Ford F-150 Raptor’un üzerine ve Tesla Cybertruck inşa etti.

Tesla Cybertruck ile Ford F-150 Raptor'u bir araya getiren tasarım​

cybertruck f-150


https://www.webtekno.com/elon-musk-volkswagen-id-3-test-surusu-video-h99062.html
İLGİLİ HABER

Elon Musk, Volkswagen'in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile Test Sürüşüne Çıktı (Video)


Tahmin edebileceğiniz gibi bu yasak aşk çocuğu Cybertruck’ın birebir kopyası değil. Hatta aracın benzin ile çalışıyor olduğunu söylememiz, gerçek Cybertruck ile arasında bir uçurum olduğunu izah etmemize yetecektir. Yine de “Yakıt türü benim için önemli değil, ben Cybertruck’ın tasarımını seviyorum” diyorsanız ortada başarılı bir iş olduğunu söyleyebiliriz.
f-150 cybertruck
İnşa ettikleri araç ile ilgili olarak Reuters’a açıklamalarda bulunan Stark Solutions’dan Mario Coric, yapım aşaması sırasında insanların tank yaptıklarını düşündüklerini, çoğu kişinin Cybertruck’ın varlığından bihaber olduğunu, buna karşın bir kızın yanlarına gelip ‘Burada Tesla Cybertruck mı üretiyorsunuz?’ diye sorduğunu ifade etti.ford f-150 cybertruck

https://www.webtekno.com/tesla-model-s-porsche-taycan-drag-h98407.html


Coric’e göre aracın sahibi hem Tesla hem de Ford hayranı olduğundan iki aracı bir araya getirmek istemiş. Nihayetinde elde ettiği sonucun talebini karşıladığını umuyoruz. Bununla birlikte Bosna’daki yasalar, böylesine keskin kenarlı bir aracın trafiğe çıkmasına izin vermiyor. Dolayısı ile aracı yaptıran kişi artık bir F-150 Cybertruck’a sahip ancak onu trafiğe çıkaramayacak.
 
Üst Alt