• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
593
MFC Puanı
840
diShy nasıl tanırsınız dedim :D nasıl tanırsın yaz :D veya o bakışı at? :D

Konular
147
MFC Puanı
10
;) ben bir bakista anlarim ama derinlemesine analiz gerektiriyorsa bu baslik soyle ozetleyebilirim.

Genelde bu tarz bayanlar alışılmışın dışında bir çanta taşıma hastalıkları vardir. kol dirsekten kırık 90 derecelik bir açıyla durur. çanta muhtemelen Louis Vuitton yada Chanel dir.

Büyük gözlükleri vardır.. kollarında ki çanta onları kadınsı gösterir gözlüklerle bunu desteklerler kadın duruşlarını sevimleştirmek için ayaklarında sosis gibi dursa da içimde kucuk bir cocuk var ama vahşi bir kadinım havasini veren babet kullanırlar.

İnstagram ve Sosyal paylasim sayfalarında ördek dudak pozu verirler.. ah be kızım kuğu olsan ne olacak potansiyel ortada der gulup gecersiniz. ve bir diger hastalıkları tarlabaşın da chekin yapmazlar ama konu cevahir de ki Starbucks ise durum değisir.. muhtemelen ictikleri White Chocolate Mocha nın da fotografını çekip paylaşırlar..

Kozmetik mucuzesidirler.. yani her biri Loreal in reklam yuzu olabilir.. en buyuk guzelligin sadecelik oldugunu anladiklarinda o guzel ciltlerine surulen boylarin etkisi ile asla sade kalmayacaklarini anlarlar...

Genelde hep yalnizdirlar.. erkekler onlara yaklasmaktan cekinir.. Dikkat Boya var yazisini kim gorse yaklasmaz herhalde. Yaklasanlarinda tek amaci bir sekilde elde etmektir. Cunku bu kadar dikkat cekici birine duygulari saf ve temiz olan biri kırılma korkusu ile yaklasmaz.. yaklasinin kırılacak bir duygusu yoktur. o olmassa baska bir ordek muhakak kendine bulacaktir.

sonuc olarak hersey tadinda guzel.. Ten can'a kafes... can guzel olan gerisi nefs...

Konular
593
MFC Puanı
840
Ever Marshall'ın sponsor olduğunu es geçmişim :)

Konular
20
MFC Puanı
970
Sadece konusmasi benim icin yeterlidir :)

Konular
675
MFC Puanı
60
kızlar fazlasıyla şeytani olduğu için anlayamam. bu konuda safım (;

Konular
593
MFC Puanı
840
Herkez'in farklı farklı düşüncelerde olması güzel :)

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Sevdiğiniz Adam / Kadın ..

Cok sevdınız,Olmadı ve bıttı . . Ama hala sevıyorsunuz .. Bır sure sonra Onun baskası Ile evlenecegını Duydunuz Tepkınz Ne olurdu ? Ne yapardınız O an .. Nolurdu ? .. Açık olun ..

Konular
1,535
MFC Puanı
300
Hiç bir zaman bunu düşündüğümden haberi olmazdı. Gelip bunu ima bile etmezdim. Herkes kendi seçimini yapar ve bedelini öder. Sesimi dahi çıkarmadan kendi köşemde yalnızlığımı yaşardım...

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Kismette yoksa yapicak birsey yok.

Konular
461
MFC Puanı
40
Canim cok acirdi..Canimin acisi ile olur olmaz seylerde yapabilirdim,yada hic konusmayip susmayida tercih edebilirdim..(Mutlu ol) diyip..Onu unutmak icin hayatima birisinide alabilirdim,hic olmadigim kadar kotude olabilirdim.. Tek gercek var ki icim yanar yanar yanar'di ..

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Allah`ın Nasip etmediği ve yOlunu Ayırdığı insanLa ßir daha AynI yOla qirmek ne Mümkün yahu .. Oluruna ßırakırdım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...