• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bülent Ersoy'u Buda Sandılar!!!

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Nepal'de Bülent Ersoy'u Buda Sandılar

Dünya Güzellerim isimli programda Hintliler, makyajından dolayı Bülent Ersoy'u Buda sanıp önünde eğildi. Diva, manzara karşısında ne yapacağını şaşırdı.

Bülent Ersoy,*Banu Alkan,*Safiye Soymanve*Burcu Esmersoy, 'Dünya Güzellerim' programıyla çeşitli ülkeleri gezmeye devam ediyor. Ekip son olarak Nepal-Katmandu'daydı.*Bülent Ersoy*Nepal*-*Katmandu'daki Boudhanath Tapınağı'na Buda makyajıyla gitti.*Diva'yı gmren Buda sandı.

"KALKIN EVLADIM BEN BUDA DEĞİLİM"

Bülent Ersoy ayaklarına kapananlara Türkçe olarak "Kalkın evladım, ben Buda falan değilim" diye bağırdı.

BUDA NEDİR?

Buda: MÖ 563-483 arasında*Hindistan'da yaşadığı tahmin edilen, ruhani öğretmen ve Budizm'in kurucusu. Budizm dışında farklı dinlerde de kutsal bir figür olarak kabul edilir.

f3222aa46f9b1a8af69a884da71ad4f1.jpg
feb48ae333e01f308469545966be47f7.jpg

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Hiç yorum gelmemiş hayret
Bülent Ersoy ve buda çok ta benziyorlar