• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Büyü, Sihir, Kara Büyü Etkisinden Kurtulma Duası ve Yolları

Konular
2,660
MFC Puanı
930
Büyü, Sihir, Kara Büyü Etkisinden Kurtulma Duası ve Yolları

ss3.jpg

Hiç ummadığınız insanların size karşı düşmanlıktan fesatlıktan nefretten kıskanmaktan dolayı kötülük amaçlı yazdığı / yazdırdığı muska ya da benzeri başka yollar ile büyü yaptırmış olabilir.

Bu tür şeyler size hiç yoktan sıkıntı verebilir... Hatta size büyü yaptırdıklarını bile anlamayabilirsiniz. Çünkü ortada sıkıntı dert edecek hiçbir şey yoktur ama siz içinizde sıkıntı ve karamsarlık beslersiniz. Olur olmadık korkarsınız ve içinizde hep bir korku vardır.

Eğer büyü olduğunu fark ettiyseniz ya da böyle düşünüyorsanız evvela oturduğunuz evin içini ve dışını iyice arayınız. Büyük ihtimal bu tür yazılı büyüler yaşadığınız çevrenin yakınlarına saklanmıştır etkisinin fazla olması için.

Bulursanız, onu yakıp küllerini denize atın eğer bulamazsanız yapacağınız tek şey dua etmek olacaktır.

Gün içinde sıkıntıyı hissettiğiniz vakitler özellikle yedi Ayetel Kürsi, üç felak ve üç nas surelerini okuyunuz. Bunları hergün okursanız size büyü işlemeyecektir.

Eğer imkan bulabilirseniz bu sureleri bir kap suya okuyup üfledikten sonra sudan üç yudum içip, kalanı ile banyoda başınızdan aşağı suyu dökerek temizlenmek gerek.

Ayrıca yüz kere '' Allahumme amiriyne min küllü selamet '' okuyunuz

Önünüze doğru : '' Selamın kavlen mir rabbir rahim ''

Sağınıza doğru : '' Selamın aleyküm tıptum fedhuluha halidin ''

Solunuza doğru : '' Selamın aleyküm bima sabertum fe niğme ukbeddar ''

Arkana : '' Selamın hiye hatta matlailf ecr ''

Bunları okuyunuz, inşallah hiçbir şeyiniz kalmayacak, yine de Allah en iyisini bilir.

İnşallah düzeldikten sonra, sizi kıskandığını düşündüğünüz ya da sevmediğini düşündüğünüz insanlar ile çok yakın arkadaşlık ya da komşuluk ilişkisinde bulunmayınız ve onların verdikleri şeyleri yememeye dikkat ediniz.