Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bugün (12 Temmuz) Doğanlar

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Bugün (12 Temmuz) Doğanlar

16 temmuzda doğanlar 12 temmuz doğanlar 12 temmuz da temmuzda doğanların özellikleri*Aşk yaşantılarına özenlidirler. Sürekli bir motivasyona ihtiyaç duydukları*için, özel*dostlarını yanlarında görmek, onları mutlu eder. Titiz ve sorgulayıcı*yapıları onlara başarı sunarken, yalnızlık duygularını da

ön plana çıkarır. Sevgi ve aşk onlar için çok önemlidir. Çevresini etkilemeye çalışan bu kişilerle geçinmek, her zaman kolay değildir. Rol yapma kabiliyetleri ve olayları dramatize etme yetenekleri vardır. Sürekli ilgilerini çeken konularla ilgilendikleri için, bir konu üzerinde odaklaşmaları çok zordur. Dürüst ve samimi kişiler olmalarına rağmen, sadece kendi doğruları ile yaşarlar. Özel yaşamlarında paylaşımlara değer verirler. Duygularında asalet hakimdir. Aile bağları güçlüdür. Çocukluk anıları acı verse de, geçmişe bağlıdırlar. Hayallerini sabırla yaşama geçirirler. Daima bir amaçları vardır ve ele aldıkları konuları sonuna kadar takip ederler.


Bugün Doğan Kadınlar

Tez canlı ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler. Kendilerine çok güvendikleri için, çevrelerinde fazla cesur olarak bilinirler. Hâkimiyet altına girmekten nefret ederler. Entelektüel merakları vardır.


Bugün Doğan Erkekler

Cinsel çekicilikleri çok güçlüdür. Bakışları son derece etkili olduğu için bazen her şeyi gözleriyle söylerler. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Yaşamda başaramayacakları iş yoktur. Derin fakat bir o kadar pratik*zekaya sahiptirler. Düşünmeden para harcayabilirler.


Bugün Doğan Çocuklar

Duygusal artistik ve sanata eğilimli çocuklardır. Çevresiyle barışık yaşarlar. Yardımsever duyguları yüzünden arkadaşları tarafından oldukça sevilirler. Daha küçük yaşlarda*sanata eğilimleri ile göze çarpar. Renkli giysilerden hoşlanırlar. Doğal yapılarıyla son derece sevimli*çocuklardır.
GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt