• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Bugün Kerim Tekin'in ölüm yıldönümü

27 Haziran 1998'de Afyon'un Sandıklı ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren popçu Kerim Tekin, ölümünün 17. yılında unutulmadı. Tekin'in hayranları ve yakın dostları sosyal medya üzerinden fotoğraflar paylaşıp, duygusal mesajlar yayınladılar.

Ceyhun Yılmaz sayfasına "Sadece yakışıklı değil, sevimliydi. Gülüşüne hayran olan kız, kalbimizin misafiri de olsa, alınmadık. Hiçbir ölüm sevimli gelmez ama... Sen de hep yakışıklı kalacaksın, gülümse hep, hadi ama." notunu düştü.

İşte o mesajlardan bazıları

17 yıl önce çocukluk aşkım Kerim Tekin bu gün göçmüştü bu dünyadan. Benim de doğum günümdü... Ne acıydı, hala acıyor.

Sen hiç yaşlanmayacak hep çok yakışıklı kalacaksın Kerim Tekin. Ruhun şad olsun... Unutulmayacaksın.

Söylenecek onca şarkı verilecek onca konser varken böyle ayrılmak hiç olmadı.Saygı Sevgi ve Rahmetle...

Yaşasaydı 40 yaşında olacaktı ama o hep 23 yaşında kalmaya gitti

Ruhun şad olsun, biz seni hep yad edeceğiz Kara Gözlü

Yıllar geçti ama öldüğünü günü hala unutmadim kalbimde yaşamaya devam ediyorsun

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Yaşasaydı 40 yaşında olacaktı nur içinde yatsın çok değerli bir ses çok güzel bir insandı :(

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Mekanı cennet ruhu şad olsun.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ne uzulmustum ölümüne keşke onun yerine yanındaki bayan olseydi demiştim çocuk aklımla

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi