• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

bugün ne giyebilirim..yardım

mine09

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
50
merhaba bu akşam arkadaşlarla dışarı çıkacayız .benim hoşlandıyım coukta olacak.genelde spor giyinen biriyim .ama bu gece elbise yada etek giyeceyim.gece bizim buralar biraz serin oluyor.ince çorap giyeceyim hemde şıklık adına. sizce hangi renk ve model giymeliyim.tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Ağustos ayinda çorap giymek yerine, hem de akşam olduğu için pantolon giymeni tercih ederim. Bir jean pantolonu bile topuklu açık bir ayakkabı ile şıklaştırabilirsin eğer amacın şık olmaksa, üstüne bir crop ve ince bi de triko hirka ile kombinin tamamdir.

mine09

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
50
bizim memlekete akşamları serin oluyor abla.zaten genelde hep kot giyiyorum.biraz daha cici görünmek için tercih edecem etek yada elbise ..:)

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
bizim memlekete akşamları serin oluyor abla.zaten genelde hep kot giyiyorum.biraz daha cici görünmek için tercih edecem etek yada elbise ..:)

O halde ten rengi bir çorap tercih edebilirsin;)
Eteğini ya da elbiseni görmüş olsam ayakkabı kombini de öneririm ama yapabileceğim ancak bu kadar.
Hem çok görüntüye de takılma, sana hayran olan beynine, zihnine, düşüncelerine ve kalbine baksın öncelikle.
Görüntü her daim ikinci plandadır, tabi erkekler için farklı olsa da. Sen yine de farkını hissettir.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
merhaba bu akşam arkadaşlarla dışarı çıkacayız .benim hoşlandıyım coukta olacak.genelde spor giyinen biriyim .ama bu gece elbise yada etek giyeceyim.gece bizim buralar biraz serin oluyor.ince çorap giyeceyim hemde şıklık adına. sizce hangi renk ve model giymeliyim.tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Sana birkaç öneri resmi atıyorum
09293e346a041bb2700977a0083a0fad.png
0daaa21c0807fdd26fadbcb7997d2368.jpg
hs110220173.jpg
hs071020171000.jpg
hs2411181000.jpg
Tarzına ,kilona sana uygun olan hangisi bilmediğim için bu şekilde yardımcı olmak istedim en azından aklında birşeyler oluşur

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Kıyafetimiz, parfümümüz, aksesuarlarımız, saç sitilimiz aslında kendimizi ifade ettiğimiz özel bir dildir. Herkesin anladığı, sessiz bir dil.

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
çorapsız daha iyi olur da serin diyorsan diğer arkadaşlara katılıyorum ince corapla etek tercih edilebilir