• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Burçlarla Korku Filmi İzlemek!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Koç: Sabırsız ve tahammülsüz Koç, ağır ilerleyen bir korku filmini bile aksiyonla doldurmayı başarır. Başkarakterin aptalca kararları karşısında öfkesine yenik düşer ve “Çok saçma! Ben olsam katilin suratına bir yumruk çakardım!” diye söylenip durur.

Boğa: Konforuna düşkün Boğa, onu gerilime sürükleyecek bu öyküye kayıtsız kalma eğilimindedir. Bedenen oradadır ama filmi izlediği söylenemez. İlgisiz göründüğü fark edilince “Ha? Ne olmuş?” diyerek yanındakileri kızdırabilir.

İkizler: Engin popüler kültür bilgisiyle övünen İkizler bu filmi hala izlememişse bile “Bu sahne çok tanıdık, galiba ben bu filmi daha önceden izledim!” der ve her fırsatta başka filmlerle kıyaslar ama filmin çeyreğini ağzı açık bir şekilde izler.

Yengeç: Tüm süre boyunca yastığın arkasına saklanan Yengeç, bir insanın neden korkmak için ekstradan çaba harcadığını, bu filmi seçenlerle aynı ortamda güvende olup olmadığını sorgular. Dehşet ve ölüm imgeleri uykusunu kaçırır.

Aslan: İlginin kendi üzerinde olmamasından kısa sürede sıkılan Aslan “Davet edilmediğin bir partiye gidersen olacak olan budur” gibi eleştirilerle bilgeliğini gösterir. Başından geçen ve o an için diğerlerinin ilgisini çekmeyen bir anısını anlatmaya koyulur.

Başak: Mantığının ve detaylara hassasiyetinin esiri haline gelen Başak “Hayatımda izlediğim en saçma şey olabilir. Kurguda çok fazla hata var.” gibi yerinde eleştiriler yapsa da kendini filme kaptırmış arkadaşlarının düşmanca bakışlarıyla karşılaşır.

Terazi: Estetiğe ve güzelliğe olan zaafıyla tanınan Terazi “Güzelim elbise kana bulandı”, “En yakışıklısı da buydu, yazık oldu” gibi eğlenceli yorumlarla ortamı neşelendirse de dikkati dağılan arkadaşları tarafından susturulması kaçınılmazdır.

Akrep: Katilin ya da ruhların tüm taktiklerini ezberlemek istercesine filmi gözünü bile kırpmadan izleyen Akrep herkesin dehşet içinde kaldığı cinayet sahnesinde “Hımm… Dürüst olmam gerekirse, kaliteli bir kasap bıçağı seçimi.” gibi bir yorumla yanındakilerin tüylerini ürpertir.

Yay: Ortamı galeyana getirmek için fırsat kollayan Yay, “Gördünüz mü? Ormana girdi işte! Kaç! Kaç! Kaç!” gibi coşkulu ifadelerde bulunur. Filme konsantrasyonu tamamen bozulan arkadaşlarının kafasını karıştırıp tezahürat tutmalarını sağlar.

Oğlak: Pahalı kostümler, başarılı görsel efektler, filmin aldığı ödüller, oyuncuların aldığı yüklü meblağlar… Bir yere kadar ilgisini canlı tutacak şeyler bulmayı başaran Oğlak sonunda rehavete yenik düşer ve uyuyakalır. Ertesi gün işine zinde gider.

Kova: Sinemaya büyük ilgi duyan Kova filmi sonuna kadar ciddiyetle izler ve yaygara çıkaran arkadaşlarına düşmanca bakışlar atar. Filmin sonunda ise “Çok yaratıcıydı. Sizce kan için ne kullandılar?” gibi bir soruyla entelektüel sohbetler açar.

Balık: Konfor alanının dışına çıkmış olan Balık, uyumlu tavrıyla onun için endişelenen arkadaşlarına “Korkmuyorum ki!” diye şirinlik yapıp gergin kahkahalar atsa da ödü kopmuştur. Uzun bir süre yalnız kalamayacağının farkındadır, belki de iki yıl boyunca el feneriyle gezer.

moyra

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Akrep: Katilin ya da ruhların tüm taktiklerini ezberlemek istercesine filmi gözünü bile kırpmadan izleyen Akrep herkesin dehşet içinde kaldığı cinayet sahnesinde “Hımm… Dürüst olmam gerekirse, kaliteli bir kasap bıçağı seçimi.” gibi bir yorumla yanındakilerin tüylerini ürpertir.

İntikamcı ruhumu seveyim. :D