• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Burcuna Göre Saçını Şekillendir!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Koç - Özgür

Özgürlüğü seven ve inatçı olan yapına rağmen, konu saç olunca idealist yönün ön plana çıkıyor. Saçlarının inadını tokalarla kısıtlama. Bırak saçların "Ben özgürüm!" diye bağırsın etrafına. Kıvırcık ve her biri birbirinden bağımsız dalgalarla kendini yansıtman mümkün.

Boğa - Klasik

Aslında sen tam olarak ne istediğini bilen, kararlarına pek kimseyi karıştırmayan birisin. O yüzden sana pek bir laf etmemize gerek yok. Zaten hoşuna gitmeyen bir model yapıp seni sinirlendiren kuaför olursa, vay onun haline! Marjinal olmayan, doğal ve günlük hayatın monotonluğunda, düz ve omuz hizasında modeller senin idealin.

İkizler - Değişken

Bir anın bir anını tutmadığı için, sana öneri yapmak da çok zor. Ama değişime çok açık olduğun için en uç modelleri bile gönül rahatlığıyla deneyebilirsin. Bir ay saçların sarı iken, bir anda siyaha dönebilirsin. İnsanlar değişkenliğini saçlarından farkeder. Önerimiz olarak da tek renkten ziyade gizemli ve değişken yönünü ortaya katan röfleli ve gölgeli renkler seni zirveye taşır.

Yengeç - Gizemli

Duygusal, romantik, şefkatli, utangaç ama tüm bunları sert kabuğunun altında saklayan yengeç için saç kesimi başlı başına eziyet. Her şeye fazlasıyla bağlandığın için, saçının ucu gitse depresyona giriyorsun. Tüm bu yönlerini kahkülün gizemi, romantizmi, utangaç bakışlarını gizleyen özellikleriyle birleştirebilirsin. Saç uçlarına yapacağın ombre de içinin yumuşacık, dışının sert görünümünü birebir vurgulayabilir.

Aslan - Seksapel

Her girdiğin ortamda tüm gözler senin üzerinde olmalı değil mi? Bu sebeple en gösterişli modelleri sana gönül rahatlığıyla önerebilirim. Seksapeliten tavan! Saçını da "voav" dedirtecek şekilde seçmelisin. Kabarık, kalın dalgalı, kızıl, her ortamda "ben burdayım" diyen saçlar seni yansıtıyor.

Başak - İdealist

Dağınıklığı sevmeyen, son derece derli toplu ve dakik burç başak için saçlar da derli toplu, tek renk ve tek kat olmalı! Saçların, dakikliğine engel olmayacak en iyi şekilde sımsıkı at kuyruğu veya topuzlarla seni anlatır. Saçına aşırı önem verdiğini ve tek bir kırığa dahi izin vermediğini biliyoruz. O yüzden, sıradan bir at kuyruğu bile sende parlak ve canlı bir görünüm sağlar.

Terazi - Zıtlık

Sen sadelikle şıklığı, konforla lüksü bir arada istiyorsun. Bu kadar zıt istekleri olan birine önerilecek tek bir model geliyor aklıma: Dağınık topuz. Evin rahatlığında dilediğin gibi salaş görüntüyü verdiğin bu topuzu biraz daha allayıp pullayınca düğüne bile gidebiliyorsun.

Akrep - İddialı

Küt saçı akrep burcu kadar iyi kimse taşıyamaz. Bu model, güzelliğini ve tutkunu saçlarınla değil, doğal halinle öne çıkarmanı sağlıyor. Başkaları saçını savurup ilgi isterken sen bakışınla, gülüşünle, mimiklerinle karşındakini kendine hayran bırakmayı tercih ediyorsun. Kızıl gibi iddialı bir renge ne dersin?

Yay - Yumuşacık

Yumuş yumuş kalbin gibi, saçların da yumuşacık ve parlak olmalı. İçindeki ışığı yansıtmalı. Ama bakım ürünlerini sevmeyen bir burç olarak zaman zaman saçlarını canlandırmakta zorlanabiliyorsun. Canlılığını koruyacak, kırıksız, kısa ve çikolata kahve tonlarında yumuşak bir model sana uygun olabilir.

Oğlak - Sağlam

Sapasağlam duruşun var hayata karşı! İnatçı, dik ve geriri adım atmayacak kadar gururlu! Saçların da haliyle ufacık rüzgarda bozulacak kıvamda olamaz senin. Karakterine ters bir kere! Sana sağlam duruşlu, bol sprey ve jöleli, sert modeller gider. Siyahın koyuluğu ile de bu duruşunu tamamlayabilirsin. Ama dikkat et, sertliğin en çok sana ve saçlarına zarar verir.

Kova - Lider ruhlu

Sana model önersek, gidip aksini yapabilirsin. Çünkü sen yönetilmez, yönetirsin! Saçların da lider ruhunu ortaya çıkarmalı. Aslında ne istediğini bilen biri olduğun için sana öneride bulunmamıza gerek dahi yok. Ama illa yazacak olursak, sıradışı kesimli, kimsenin denemeye yanaşmadığı sanatsal modeller senle bütünleşir. Modayı sen yarattığın için sıradışı kısmının nasıl olacağı da sana kalmış.

Balık - Romantik

Düz ve kesin bir modelden ziyade romantikliğini ortaya çıkaracak katlı kesim, duygusallığının simgesi hafif dalgalar ve toprak tonları... Evet evet, duygusal balık için tam da gözümde canlanan model böyle bir şey! Kimyasallardan kaçınıp, bitkisel ürünlerle özündeki seni daha da ortaya koyabilirsin.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Yay - Yumuşacık

Yumuş yumuş kalbin gibi, saçların da yumuşacık ve parlak olmalı. İçindeki ışığı yansıtmalı. Ama bakım ürünlerini sevmeyen bir burç olarak zaman zaman saçlarını canlandırmakta zorlanabiliyorsun. Canlılığını koruyacak, kırıksız, kısa ve çikolata kahve tonlarında yumuşak bir model sana uygun olabilir.

Hımm.. :ihim

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
bak şimdi!!! yakıştı mı sana hemşo??? :kiskis

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Sezen görmez inşallah :)) saç diyince hemen aklına ben geliyorum. :dd keller için birşeyler yok mu?? :hahahaha

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Yok valla saç ektirebilirsin ama :kiskis

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hım sevmedim:)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Ahaaaa StyLe abeyy senin sırma gibi aslan yelesi saçların hangi burcu temsil ediyor:dddddddd Realist. Ayrıca seni kınımmm kınımm kınadım bilesin:y insan kelleride düşünüp böyle bir yazı paylaşmaz ki:p şimdi abim alınır foruma gelmicimm silin hesabımı diye trip atar:dddd

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Yok be hemşom alınmaz :y

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Küstürdün bence:y artık modelli şöyle 10 -15 peruk alıp göynünü almalısın:y yoksa barışmaz bence :dd

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Küsmemiştir o ya :p

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Küsmüş baga didi:y saç ektirse yine barışmam diyo :hih e haklı adam ben olsam yakardım bu sayfayı:y

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Sen yine de kredi cek bankadan abime saç ektir göynünü al bence :yddd

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Boğa - Klasik

Aslında sen tam olarak ne istediğini bilen, kararlarına pek kimseyi karıştırmayan birisin. O yüzden sana pek bir laf etmemize gerek yok. Zaten hoşuna gitmeyen bir model yapıp seni sinirlendiren kuaför olursa, vay onun haline! Marjinal olmayan, doğal ve günlük hayatın monotonluğunda, düz ve omuz hizasında modeller senin idealin.

Nasıl da beni anlatmış dermişim :p

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Küsmüş baga didi:y saç ektirse yine barışmam diyo :hih e haklı adam ben olsam yakardım bu sayfayı:y

Sen yine de kredi cek bankadan abime saç ektir göynünü al bence :yddd

Ahaaaa StyLe abeyy senin sırma gibi aslan yelesi saçların hangi burcu temsil ediyor:dddddddd Realist. Ayrıca seni kınımmm kınımm kınadım bilesin:y insan kelleride düşünüp böyle bir yazı paylaşmaz ki:p şimdi abim alınır foruma gelmicimm silin hesabımı diye trip atar:dddd

Hemşo bu sözlerin sebebi sensin!!! :dddd elime düşme:p :kiskis