• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Burcunuza Göre Bu Yaz Tatilinde Mutlaka Gitmeniz Gereken Ülke

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Burcunuza Göre Bu Yaz Tatilinde Mutlaka Gitmeniz Gereken Ülke

2017 tatiller açısından geçen yılki kadar bereketli değil maalesef… Bu yıl bazılarımız ya yıllık iznini kullanacak ya da tatil yapamayacak. Eğer bu yıl içinde yalnızca tek bir tatiliniz olacaksa bunu burcunuza göre seçmeye ne dersiniz? Böylelikle karakterinize en uygun tatili yaşayarak bir haftalığına da olsa harika zaman geçirebilirsiniz. Tanzanya’da bir safari mi yoksa Barcelona sokaklarında dolaşmak mı? İşte burcunuza göre en mutlu olacağınız tatil yerleri…

Koç

Enerjileri oldukça yüksek olan Koç burçları maceraya ve yeni deneyimlere de oldukça açıktırlar. Bütün gün havuz başında güneşlenmektense ilginç aktiviteleri denemek için heyecan duyan Koçlar için Orta Amerika’nın ilginç ülkelerinden Nikaragua çok uygun bir tercih olacaktır. ATV kullanıp at üstünde etrafı keşfedebilir, tenis ya da tırmanma gibi farklı aktiviteleri deneyebilirsiniz.

Boğa

Lükse oldukça düşkün olan Boğa Burçları için ideal tatil yüksek standartlar barındırmalı… Kaliteli yemekten sanata hayatta hep güzel şeyleri seven Boğa burçları İngiltere’nin başkenti Londra’da lüks bir otelde aradıkları tatili deneyimleyebilirler. İşte kafanızı dinlemek ve güzellikleri keşfetmeniz için size en uygun şehir!

İkizler

Tam bir sosyal kelebekler olan İkizler burçlarını en çok mutlu edecek şey de elbette sosyal buluşmalar! Bu yüzden İkizler burçları büyük şehirlerde hem yeni şeyler keşfedebilecekleri hem de sosyalleşebilecekleri bir yerde tatil yaparlarsa çok mutlu ayrılacaklardır. İkizler burçları için en uygun yer ise İspanya’nın en renkli şehirlerinden biri olan Barcelona!

Yengeç

Evcimen bir yapıya sahip olan Yengeç burçları tatil söz konusu olduğunda aile ve arkadaşlarıyla bir arada olabilecekleri sakin ve konforlu yerleri tercih ederler. Bu yüzden onlar İskoçya’da hem doğanın içinde hem de huzurla kalabilecekleri bir köy evinde harika zaman geçirebilirler. Bol bol tembellik, bol bol huzur!

Aslan

Gösterişi ve iddiayı seven Aslan burçları için en ideal tatil rotası karakterlerini yansıtan bir Avrupa ülkesi olacaktır. Paris’in havalı otellerinde bol bol Instagram’a fotoğraf ekleyerek muhteşem zaman geçirebilirler.

Başak

Oldukça düzenli bir yapıya sahip olan Başak burçları tıpkı kendileri gibi temiz bir yerde tasarımın ön planda olduğu mekanlarda tatil yapmaktan çok keyif alacaklardır. Tatillerinde de her bir dakikayı özenle planlamaktan keyif alan Başak burçları Japonların minimal ve düzenli tarzını keşfedebilecekleri Japonya’da çok mutlu olacaklar!

Terazi

Hem sanat ve kültür meraklısı hem de sakinliği seven Terazi burçları tüm bu unsurları bir arada bulabilecekleri bir yerde çok güzel zaman geçirebilirler. Bu yüzden hem güzel ve doğal bir manzaraya sahip hem de son sanat olaylarını keşfedebilecekleri New York tam onlara göre!

Akrep

Hem maceraya hem de keyfine düşkün olan Akrep burçları hem maceraya atılabilecekleri hem de yorulduktan sonra konforlu bir şekilde dinlenebilecekleri yerlerde tatil yapmayı severler. Böyle bir yapıya sahip olan Akrep burçları için en ideal tatil Afrika’da lüks bir otelde konaklayarak safariye katılmak olacaktır.

Yay

Doğuştan meraklı bir yapıya sahip olan Yaylar, maceraya için de tutkuludurlar. Uzun uçuş saatlerine de aldırmayan bu burcun insanları Endonezya’ya bağlı egzotik bir ada olan Bali’de aradıkları mutluluğu ve macerayı bulabilirler.

Oğlak

Disiplinli ve ailesine düşkün Oğlak burçları hem doğayla olabilecekleri vahşi ortamları hem de rahatlayabilecekleri yerleri tercih ederler. Bu yüzden Kaliforniya’nın nefes kesici kıyılarında golften sörf yapmaya, tırmanmadan şarap tadımına farklı aktiviteleri yapabilecekleri bir yerde inanılmaz zamanlar geçirebilirler.

Kova

Bağımsız ve özgür ruhlu Kova burçları, tek başına tatile gitmekten korkmazlar. Aynı zamanda bağlı olacakları bir yer bulmak ve alışkanlık haline getirerek tekrar tekrar gitmek de tam onlara göredir. Hem yiyip içebilecekleri hem de doğanın güzellikleriyle buluşabilecekleri Bahamalar Kova burcunun ideal rotasıdır.

Balık

Kendi halinde takılmaktan keyif alan Balık burçları uzaklardaki doğal rotaları tek başlarına keşfetmekten büyük keyif alırlar. Özellikle hem artistik ruhlarını besleyecek hem de terapi gibi gelecek dinlendirici ve egzotik yerler tam onlara göredir. Bu yüzden Meksika’nın doğusundaki Yucatan’ı bir an önce keşfetmelidirler.

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
ya tabi japonyada çok mutlu olurum kesin :))) kesinlikle katılmıyorum ben buna :) ben salaş tatiller yapmayı seviyorum dolu dolu geçiriyorum tatile çıktığım zamanda mekanda kös kös oturmak tatilden mi sayılıyor :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
İkizler

Tam bir sosyal kelebekler olan İkizler burçlarını en çok mutlu edecek şey de elbette sosyal buluşmalar! Bu yüzden İkizler burçları büyük şehirlerde hem yeni şeyler keşfedebilecekleri hem de sosyalleşebilecekleri bir yerde tatil yaparlarsa çok mutlu ayrılacaklardır. İkizler burçları için en uygun yer ise İspanya’nın en renkli şehirlerinden biri olan Barcelona!

h hmm tamam hemen uçak biletlerini ayarlıyorum :D
vallahi yükselen burcum bana daha uygun geldi.

Kova

Bağımsız ve özgür ruhlu Kova burçları, tek başına tatile gitmekten korkmazlar. Aynı zamanda bağlı olacakları bir yer bulmak ve alışkanlık haline getirerek tekrar tekrar gitmek de tam onlara göredir. Hem yiyip içebilecekleri hem de doğanın güzellikleriyle buluşabilecekleri Bahamalar Kova burcunun ideal rotasıdır. :s43::s43:

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Yay
Doğuştan meraklı bir yapıya sahip olan Yaylar, maceraya için de tutkuludurlar. Uzun uçuş saatlerine de aldırmayan bu burcun insanları Endonezya’ya bağlı egzotik bir ada olan Bali’de aradıkları mutluluğu ve macerayı bulabilirler.

oww iyiymiş :d

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
15 ekim hangi burç oluyor

AppendiX

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Benim sıcak Havayı Koklucak Yine Burcum..

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Demek benim endonezya ya gitmem gerekiyormuş :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Paris'in havalı oteline gidin diyoda bilmiyor ki bu yorumcu benin cüzdan havasını aldı:D