Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çamaşır Makinesinden 2 Metrelik Yılan Çıktı

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

Edinilen bilgiye göre, Sandıklı'nın Kızılca köyünde Sebahattin Koçak'a ait evdeki çamaşır makinesinin içinde yılan olduğu ihbarını alan Sandıklı Belediyesi itfaiye ekipleri verilen adrese gitti.

Çamaşır makinesindeki yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılan ekipler tarafndan çıkartıldı.

Sandıklı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce,müdürlükteki akvaryum içerisinde 1 gün korunan yılan, doğaya salındı.

Sandıklı Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından çuval içerisinde Sandıklı Sipsin Mevkisi'ne getirilerek doğal yaşamına bırakıldı.

Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, yılanın ortam müsait olmadığı için 1 gün bekletildiğini belirtti.

Yılanın Sandıklı itfaiye ekiplerince Kızılca köyündeki bir evde çamaşır makinesinden çıkarıldığını ifade eden Özen, "Yılanı kimseye zararı olmayacak şekilde doğal hayatına saldık" dedi.

Sabah

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

Gecenin 3unde evde kucuk bi kirkayak gordum Bagira bagira bi hal oldum Heralde yilani gorsem ruhumu Hakka teslim ederdim :D

Bezelye

♫♪ Deniz üstü köpürür ♪♫, Hey canım rinnan nay ri
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    963
  • MFC Seviyesi

Gördüğüm en büyük yılan 30 cm falandı :sigara (Hayvanat bahçesi dışında tabi) :sigara

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

Ben hala anlamıyorum o.yilan o.makineye nerden girmiş

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı