• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çamaşır Makinesinden 2 Metrelik Yılan Çıktı

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Edinilen bilgiye göre, Sandıklı'nın Kızılca köyünde Sebahattin Koçak'a ait evdeki çamaşır makinesinin içinde yılan olduğu ihbarını alan Sandıklı Belediyesi itfaiye ekipleri verilen adrese gitti.

0

Çamaşır makinesindeki yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılan ekipler tarafndan çıkartıldı.

Sandıklı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce,müdürlükteki akvaryum içerisinde 1 gün korunan yılan, doğaya salındı.

Sandıklı Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından çuval içerisinde Sandıklı Sipsin Mevkisi'ne getirilerek doğal yaşamına bırakıldı.

Başkan Yardımcısı Hüseyin Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, yılanın ortam müsait olmadığı için 1 gün bekletildiğini belirtti.

Yılanın Sandıklı itfaiye ekiplerince Kızılca köyündeki bir evde çamaşır makinesinden çıkarıldığını ifade eden Özen, "Yılanı kimseye zararı olmayacak şekilde doğal hayatına saldık" dedi.

0

Sabah

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Gecenin 3unde evde kucuk bi kirkayak gordum Bagira bagira bi hal oldum Heralde yilani gorsem ruhumu Hakka teslim ederdim :D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Gördüğüm en büyük yılan 30 cm falandı :sigara (Hayvanat bahçesi dışında tabi) :sigara

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ben hala anlamıyorum o.yilan o.makineye nerden girmiş

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hıhım

MFC Üyesi
Konular
1