Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Candan Kardeşler Gazetecileri Azarladı: Bizi Rahat Bırakın!

Satürn

Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    6,474
  • MFC Seviyesi

Candan Kardeşler Gazetecileri Azarladı: Bizi Rahat Bırakın!​

"İşte Benim Stilim" yarışmasında büyük üne kavuşan Nihal ve Bahar Candan kardeşler, adlarının Eser Yenenler ve Murat Boz ile anıldığı günden beri gündemden düşmüyor.​

"BİZİ RAHAT BIRAKIN"​
Son olarak iki kardeş İstanbul Bebek'te gezintiye çıkmışken magazin muhabirlerine yakalandı. Flaşlar patlayınca tedirgin olan ikili, muhabirlere "Bizi rahat bırakın. Sizi görünce ne yapacağımızı şaşırıyoruz" diyerek bağırdı.

KIYAFETİYLE MAÇTA DİKKAT ÇEKMİŞTİ​
Hatırlanacağı gibi Spor Toto Basketbol Ligi'nde Darüşşafaka Doğuş ile Fenerbahçe basket maçına giden Bahar Candan kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.​

haberlercom

Mel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

yahu amin dicemde malzeme ortada boş olur sanki ...

neyse bunlar dalga geciyorlar bence diye dusunuyorum bi insan byu kadar mal olamaz.

Ne akla hizmet kendileriyle dagla gecirtiolar ben anlamiyorum.
cok dengesiz ikiside valla. artik bu dengesizlikleriyle ünlü oldularya pes vallahi

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

Ne akla hizmet kendileriyle dagla gecirtiolar ben anlamiyorum.
cok dengesiz ikiside valla. artik bu dengesizlikleriyle ünlü oldularya pes vallahi

nerde nasıl çıktılar hakikaten bilmem yotubden video izlerken rastladım malıklarına ben diyorum ya normal değil reklam para ws içindir bi donem esra ceyda kardeslervardı şimdi de bunlar demkki

Üst Alt