Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu Yeniden Aynı Dizide Buluşuyor

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu Yeniden Aynı Dizide Buluşuyor

'Ezel' dizisinde başrol oynayan Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu, yeni başlayacak olan 'Fatih' dizisinde yeniden bir araya gelecek.

'*Fatih' dizisiyle ekrana dönecek olan *Kenan İmirzalıoğlu'na, Ezel dizisindeki Eyşan karakterini canlandıran *Cansu Dere'nin eşlik edeceği iddia edildi.

FAHRİYE EVCEN VE ÇETİN TEKİNDOR İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Osmanlı Devleti'nin en önemli padişahlarından olan ve 21 yaşında *İstanbul'un Fethi'yle çağ kapatıp, çağ açan *Fatih Sultan Mehmet'in hayatının anlatılacağı '*Fatih' dizisinin oyuncuları netleşmeye başladı. Projede, *Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracak olan *Kenan İmirzalıoğlu'nun partnerinin *Cansu Dereolacağı iddia edildi. Medya yapımcılığında *Kanal D'de aralık ayında ekrana gelecek dönem dizisinde, 15 ünlü yer alacak. *Fahriye Evcen*ve *Çetin Tekindor*gibi isimlerle de görüşen yapım şirketi, projeyi *Bursa'nın *Karacabey*ilçesinde kurulan platoda ve *İstanbul'un tarihi yerlerinde çekecek. Birçok isim de konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

Haberler
 
Üst Alt